Skocz do zawartości
Seth

Nierówna solówka Wilcoxona

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Wiem, że jest krzywo, słabo i tak dalej, nie chce mi się usprawiedliwiać, że rzadko gram ostatnio, a tym bardziej takie rzeczy, bla bla bla, ale tak rzadko zdarza mi się tu wstawiać różne rzeczy, że już podeślę. :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że jest krzywo, słabo i tak dalej, nie chce mi się usprawiedliwiać, że rzadko gram ostatnio, a tym bardziej takie rzeczy, bla bla bla,

Na forum wypowiadasz się rzeczowo , konkretnie z kawałkiem wiedzy pałkerskiej , więc przestań pieprzyć w takie słowa , tylko graj . Bo dobrze Ci idzie .

 

[ Dodano: 04-11-2015, 08:11 ]

Wróciłem do sportu

Widać , że szachy służą ... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skromniacha z Ciebie kolego! dajesz równiutko i zgrabnie na tej prędkości.Widać że jest jeszcze zapas. Znam ten ból jak na trening czasu brak...tym bardziej Duże Propsy i keep working hard;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;)

Niestety nie do końca o czas chodzi - bardziej o motywację, dlatego od czasu do czasu coś nagrywam. No i pałki jakieś sensowne by mi się przydały, ale nie mogę się jakoś wybrać po moje ukochane SBRy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie kolego, szacun!

Przyjemnie słucha się prztykania tych dwójek :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...