Jump to content
AxXxelll

Paiste 2002 15 sound edge hi-hat Bonham Led Zeppelin

Recommended Posts

Rocznik widzieliście - 1974. Mam Paiste 2002 15" black label z tego samego rocznika. Kiedyś z ciekawości sprawdzałam ich cenę. Znalazłem takie tylko na niemieckim Ebaju. Ceny zaczynały się chyba od 1600 zł na nasze. Na pewno nie mniej. Więc te 1200 na nasze warunki jest ok.

Brzmienie moich black label klasyczno-oldskulowe. Trochę piasku, trochę szkła, niskie. Na mój gust ograć tym można każdy gatunek. I chyba niezniszczalna są :)

Rocznik widzieliście - 1974

Widzieliśmy... Więc uważasz, że moje blachy (które są młodsze najwięcej o 10 lat) też mogę cenić jak za nówki, albo prawie nówki?

Znalazłem takie tylko na niemieckim Ebaju. Ceny zaczynały się chyba od 1600 zł na nasze.

Pytanie czy poszły za tyle. Bo ja na naszym Allegro widziałem Paiste 302 HH za 333zł...

Do meritum... Jak dla mnie cena za wysoka. Nówka, to ok 1600zł.

Oczywiście, że ta blacha to legenda. I raczej starsze Paiste'y są lepsze od nowszych.

Ale też to blaszka dla konesera, który dokładnie potrzebuje takiego brzmienia, a nie tylko jara się sławą blaszki na jakiej grał Bonzo czy Paice (broń Boże Cię nie oceniam).

Bo kupując zwykłą 14", czy 14" SE też będziesz miał genialną blachę - ale tańszą.

Jeśli jednak koniecznie musi być 15" SE Vintage, to chyba pozostaje Ci brać tego, bo ten rozmiar nawet wśród nowych nie jest chyba za bardzo popularny...