Skocz do zawartości
Arturoo

Moja japoneczka : )

Rekomendowane odpowiedzi

16"x22" nie wiem czy otrzymałeś mój pełny opis bo coś mi tu nie działa jak należy

 

[ Dodano: 25-01-2016, 20:19 ]

Witam i przedstawiam mój malutki zestaw

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

543e9d18336ef61dm.jpg

 

11e86773953eb199m.jpg

Troche zmian ...nowy hihat stand Yamaha który osobiście polecam ..18"K ride wymieniłem na 20" constantinople i w końcu dokupiłem holder na cowbell.

Sam nie wiem co tu jeszcze zmienić .

 

Moze naciągi? Takie które bedą bardziej jazzowego brzmienia nadawać.

Moze ktoś na forum pomoże jakie ?

Dzieki z góry i pozdrawiam

deb9215ce123c6a3.jpg

 

cf423a081d6a992c.jpg

 

fa122a40ef7eec69.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zestawik. Nie pogardziłbym takim na jakieś mniejsze klubowe koncerty. Ten 18 ride K z pierwszych zdjęć to jakiś EAK (Early American K) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.tak ten k ride 18" to ze 25 lat miał bądź więcej świetnie brzmienie aż żałuję że nie zostawiłem go sobie na wszelki wypadek .18 była za mała 22 za duża więc zostanę przy 20.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.tak ten k ride 18" to ze 25 lat miał bądź więcej świetnie brzmienie aż żałuję że nie zostawiłem go sobie na wszelki wypadek .18 była za mała 22 za duża więc zostanę przy 20.

pozdrawiam

 

Świetny stan jak na taki wiek. Lubię takie kąski i jestem fanem takich staroci. Zapraszam również do ekspertyzy moich gratów w linku w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...