Jump to content
rekabit

Stroik

Recommended Posts

Ostatnio znalazłem stroik elektroniczny. Jestem nim zainteresowany, bo nie umiem za bardzo stroic perkusji. Lecz wczoraj przyszła mi do głowy czy jest jakas aplikacja. Znalazłem stroik DaTuner Lite, jest on na smartfona, (to nie jest stroik do perkusji tylko do np gitary) pokazuje Hz tak samo jak np. Tune bot. I tu mam prośbę, jak ktos posiada tune bota albo cos w tym rodzaju czy bardzo sie roznią Hz ze stroika z telefonu od Tune bota albo cos takiego, bo jak mam wydać 400zł na stroik a moge miec go za darmo to wole miec za darmo i za 500 kupic Crasha Amedie 18. Spróbuje dzisiaj nastroic tym z telefonu, zobaczymy jak bedzie brzmiało. Proszę o odpowiedź. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, uważam że stroiki z aplikacji nie są dobrymi, nic nie zastąpi stroika specjalnie do tego przeznaczonego by nastroic bębny jak trzeba,ja zastanawiam się nad zakupem tunera Pearl do bębnów bo właściwości tegoż sprzętu są obiecujące,czy ktoś z Was już sprawdzał tego typu stroik?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam ! stanowczo polecam najlepszy profesjonalny, DrumDial - Digital - cyfrowy precyzyjny stroik do bębnów. Made in USA , drogi jak na Polską kieszeń ale warto . JA go kupiłem i jestem bardzo zadowolony.Jest podświetlany ekran , przydatny w ciemności , piękne i twarde etui , szkło do kalibrowania stroika , a przed-wszystkim dokładnie precyzyjne i szybkie nastrojenie bębnów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...