Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio znalazłem stroik elektroniczny. Jestem nim zainteresowany, bo nie umiem za bardzo stroic perkusji. Lecz wczoraj przyszła mi do głowy czy jest jakas aplikacja. Znalazłem stroik DaTuner Lite, jest on na smartfona, (to nie jest stroik do perkusji tylko do np gitary) pokazuje Hz tak samo jak np. Tune bot. I tu mam prośbę, jak ktos posiada tune bota albo cos w tym rodzaju czy bardzo sie roznią Hz ze stroika z telefonu od Tune bota albo cos takiego, bo jak mam wydać 400zł na stroik a moge miec go za darmo to wole miec za darmo i za 500 kupic Crasha Amedie 18. Spróbuje dzisiaj nastroic tym z telefonu, zobaczymy jak bedzie brzmiało. Proszę o odpowiedź. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, uważam że stroiki z aplikacji nie są dobrymi, nic nie zastąpi stroika specjalnie do tego przeznaczonego by nastroic bębny jak trzeba,ja zastanawiam się nad zakupem tunera Pearl do bębnów bo właściwości tegoż sprzętu są obiecujące,czy ktoś z Was już sprawdzał tego typu stroik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! stanowczo polecam najlepszy profesjonalny, DrumDial - Digital - cyfrowy precyzyjny stroik do bębnów. Made in USA , drogi jak na Polską kieszeń ale warto . JA go kupiłem i jestem bardzo zadowolony.Jest podświetlany ekran , przydatny w ciemności , piękne i twarde etui , szkło do kalibrowania stroika , a przed-wszystkim dokładnie precyzyjne i szybkie nastrojenie bębnów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...