Skocz do zawartości
Jaro93_Animal

Jack White

Rekomendowane odpowiedzi

Jack White myślę że znany przynajmniej większości z Was z White Stripes oraz z solowych występów. Przewinął się też przez kilka innych zespołów ale zwykle grał na gitarze, natomiast w Dead Weather Jack jest... perkusistą. Perkusję zresztą też ma w konfiguracji nieczęsto spotykanej, ale o tym macie tutaj

dla niecierpliwych odnośnie konfiguracji zaczyna opowiadać od ok. 2:25

Podobnie jak perkusiści np w Kiss Jack nieraz gra i śpiewa jednocześnie co nie jest proste. Ogólnie gra dość ciekawie, a biorąc pod uwagę, że generalnie to on gra głównie na gitarze, to jako perkusista radzi sobie elegancko.

Biorąc pod uwagę fakt, że o Meg White był temat to tym bardziej powinien być o Jacku. Do tej pory nie było więc właśnie to naprawiłem

A wy co sądzicie o Dead Weather i ich bębniarzu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie przemawia ani ta muzyka (kwestia gustu),ani ten perkusista,on gra proste rzeczy,nie ma tam nic ciekawego,co mogłoby zachwycić,przykuć uwagę.Nietypowo poustawiał bębny i blachy,ma specyficzne rozmiary tych zabawek,ale na tym się kończy jego oryginalność...

Również nie podoba mi się kiedy perkusista śpiewa,lepiej żeby się zajął jedną rzeczą i robił ją perfekcyjnie,niż być,wszystkiego rzemieślnikiem,a niczego fachowcem :lol:

Myślę,że to takie trochę popisywanie się,że można grać i śpiewać,ale nie wiem komu to ma imponować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post na forum ;) Witam Wszystkich!

Nie zgadzam się Andrew. Tzn zgadzam się z tym, że muzyka może się podobać lub nie podobać ale nie zgadzam się, że proste granie jest nieciekawe. Nie każdy musi być Neilem Partem ;)

Nietypowo poustawiane bębny? Koleś lubi niskie brzmienie, więc miał sobie floor tomy na centrali powiesić? :) Co powiesz na to jak bębny (zwłaszcza dwa) ustawiał swego czasu Chris Slade?

Śpiewanie i gra na bębnach to nie jakieś novum i można to robić perfekcyjnie.

Ringo Star, wspomniany Peter Criss, Roger Taylor, Phil Collins...

Artysta się nie popisuje, a Jack White jest jednym największych artystów jakich słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do mnie nie przemawia ani ta muzyka (kwestia gustu),ani ten perkusista,on gra proste rzeczy,nie ma tam nic ciekawego,co mogłoby zachwycić,przykuć uwagę.Nietypowo poustawiał bębny i blachy,ma specyficzne rozmiary tych zabawek,ale na tym się kończy jego oryginalność...

Również nie podoba mi się kiedy perkusista śpiewa,lepiej żeby się zajął jedną rzeczą i robił ją perfekcyjnie,niż być,wszystkiego rzemieślnikiem,a niczego fachowcem :lol:

Myślę,że to takie trochę popisywanie się,że można grać i śpiewać,ale nie wiem komu to ma imponować ?

 

Hahahahahahahahahahahahahahahahah....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...