Skocz do zawartości
Smakosz

Mikrofony audiotechnica

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Te mikrofony są lepsze, niż cena mogłaby na to wskazywać. Na chałtury nadadzą sie na pewno, to samo dotyczy prób.

Widziałeś może ten test? Inna konfiguracja, ale to są te same mikrofony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam te mikrofony. Sam niejednokrotnie korzystałem i jak dla mnie są bezkonkurencyjne w tej półce cenowej :biggrin: .

Moim zdaniem warto jednak dołożyć te parę groszy do zestawu z pojemnościami (Audio-Technica MB/DK7). Masz już wtedy pełen komplet, jedynie możesz dołożyć jeszcze jedną pojemność do hh (np. identyczną jak w zestawie czyli MB4K - nada się również do wokalu)aby mieć dwa overy, bądź używać tylko zestawowych (jeden na hh i jeden na over) jak ja to zazwyczaj robiłem lub oba na over ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam. Potwierdzam słowa przedmówcy. Proponuję dorzucić troszkę i zakupić Audio-Technica MB/DK7. W zupełności na chałturki wystarczy jeden overhead na blaszki (od góry pomiędzy crash a ride) a drugi na hi hat. Komfort i jakość gry zdecydowanie wzrasta. Używałem tych mikrofonów 3 lata na chałturkach i jestem w pełni zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż, dziek wszystkim za po moc :D w takim razie poczekam jeszcze trochę i dorzuce to jakby nie patrzec drugie tyle i kupie całośc ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania pojedyncze sztuki mikrofonów AT z zestawu MBDK 4 tel. 501431086 - wystarczy sms - oddzwonię )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podpowiedzcie koledzy, warto kupowac Audiotechnicy(pojemnosciowe) czyt np behringery c2/electro voice ev pl37 tez spełnią swoje zadanie na podobnym poziomie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...