Skocz do zawartości
Perkusista16

Jak nagłośnić perkusję akustyczna na weselach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam takie pytanko czy mogę nagłośnić perkusję 3 mikrofonami na weselach jak to będzie brzmiało jak wy to robicie? po za tym co myslicie o blachah Sabian hhx evolution jak one brzmią może macie inne zdanie jakieś blachy kture polecacie na wesela

A i jeszcze takie pytanko mieliście kiedyś doczynienia z perkusja akustyczna traps jak to brzmi i sie sprawdza na weselach czekam na odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 spokojnie dadzą rade. Stopa, werbel, jeden OH. Ja jak czasem grywam takie "koncerty do kotleta" to wgl nie nagłaśniam bębnów albo tylko samą stopę. Mam cios w rekach, jak trzeba to potrafię też zagrać cicho, a na takich imprezkach raczej głośno się nie gra. HHX to ogólnie ciemne blaszki, sprawdza się w wielu gatunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 Majki w zupełności wystarczy. Na nie których salach nie trzeba nagłaśniać ale warto bo to zawsze takiego smaczku i miodziku doda ale oczywiscie z głową i ze słuchem to trzeba robić. Ja gram na Aax i HhX zmieszanym z Zildjianami i śmiga bosko. Czasami akustyki mogą dać w kość na takich salach dobra jest pleksa czy tam parawan akustyczny jak zwał tak zwał no ale zawsze cos można wykombinować ;) :biggrin: :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy elektryk jakis dobry Rolanda np td-12, albo nowy td-25. Cichutko na scenie, możesz sobie ściszać, pogłaśniać Ci sie tylko marzy :D Wiadomo, że to nie wygląda już tak świetnie, ale jak zależy wam na wyglądzie to triggerowac akustyka i bedzie wyglądać dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...