Skocz do zawartości
Perkusista79

Werbel do 1500 zł!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jaki werbel 14x6,5" polecacie do tej kwoty? Chciałbym zeby jego dzwiek był ciepły i pełny :) Oczywiscie mowie o nowym werblu ze sklepu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę Ci polecić werble Tamy SLP. Wybór jest spory, cenowo tez dobrze stoją i sporo filmików jest na YouTube więc sobie posłuchaj :) Chociaz ja bym wolał dołozyć i kupic Pearl free floating ale to tylko moje zdanie ;) Tama rowniez to bardzo dobry wybor zwlaszcza ze jest szeroki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.... Mam Ludwiga Acrolite 14" x 6,5"... Stan idealny ! No i co tu dużo mówić... brzmieniowo mega ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie warto zaatakować ostatnie egzemplarze Pearla MCX. Klonowy ciepły werbel z bardzo wyraźnym strzałem, jest również sensitone również Pearla, również klonowy, ze względu na gięte obręcze bardziej otwarty brzmieniowo. A najlepiej wybrać się do sklepu i sprawdzić na własne ucho ;)

 

http://drumcenter.pl/product-pol-4720-Pearl-Masters-MCX-Werbel-14x6-5-369-Purple-Sparkle-Burst-.html

 

http://drumcenter.pl/product-pol-4475-Pearl-Werbel-SensiTone-Premium-Maple-14x6-5-STA1465MM.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę dać malutką rospiske ;)

 

 

przedział do 1500zl:

gmaple, power maple (troche ostrzejszy), jeśli chcesz agresywniejsze brzmienie metalowe to bym uderzal na bigblack 14x8, lub np tanszą wersję, sonic stell która też jest godna uwagi

 

przedział w granicach 1000 zl.

 

fajne opcje przedstawia wordmax - firma troche mozna powiedziec wybijajaca sie, ma bardzo fajne werble metalowe jak seria vintage..

 

jeśli chcesz jakąś opcję tanszą a zarazem fajna to pomyśl np o pdp birch limited 14x6.5 - mam go bo mi sie podobal ze wzgledu na czarny mat :D werbel dosc rzadki ale nie jest drogi a brzmienie naprawde fajne - pdp bubinga to syf ;) ale brzoza naprawde fajna.

 

jesli chcesz jakiejs szerszej porady czy cos to wal śmiało do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad tym :)

Generalnie jest to bardzo dobry werbel, choć bardziej po stronie takich do mocnego grania. Jeżeli szukasz werbla do mocnego grania, to z pewnością jest to dobry wybór. Co ciekawe, nie widzę go na stronie Tamy. Czyżby wycofano go z oferty? Jeżeli tak, to sugerowałbym brać póki ostatnie sztuki są dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...