Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kawałek groove'u z tematu oraz solo na riffie w utworze Groove Elation wielkiego Johna Scofielda!

 

Bez podkładu, metronomu, po prostu improwizacja.

 

Przy okazji można posłuchać ciekawych blach:

 

Sabian AA Raw Ride 22"

Sabian AAX Tremor 19"

Sabian AA Mini Hats 10"

 

oraz:

 

Pearl Target Jazz z naciągami Remo Fiberskyn

Vic Firth AJ6

 

 

 

Oryginał dla tych, którzy nie znają:

 

 

oraz live:

 

 

 

Miłego odbioru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrywane na szybko laptopem. Następne będę prawdopodobnie nagrywał kamerą sportową, jakość i video i audio będzie dużo lepsza.

 

Dynamika po 22 latach nie ma problemu, poza tym ciężko żeby stwierdzać o problemie z nią po jednym czy dwóch nagraniach (gdzie w poprzednim zresztą widać, że dynamika pracuje) ;) Taka koncepcja w tej solówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciężko żeby to stwierdzać o problemie z nią po 1 czy dwóch nagraniach

 

No jak to, koń jaki jest każdy widzi :D

 

Myśle, że staż za garami nie ma nic do tego, widocznie tak już po prostu grasz i tyle.

 

Nic nie zrobiło na mnie pod względem dynamiki większego wrażenia niż popisówy Adama Buczka z 7 lat temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że mądrze wykorzystany staż za garami ma bardzo dużo do tego, bo w tym czasie te wszystkie detale się rozwija właśnie ;)

 

No widzisz, a Adam z mojej gry jest bardzo zadowolony i cieszę się, bo bardzo dobrze się nam razem pracuje ;)

Również mam do Niego ogromny szacunek! W sferze jazzowej wiele mi pomógł i wciąż to robi tak naprawdę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to, że w Twoim przypadku staż raczej już nic nie ma do tego, źle się wyraziłem. Każdy gdzieś tam kiedyś tam swoje limity osiąga, o ile w przypadku pierwszych kilku lat gry idziesz jak burza to po kilkunastu/kilkudziesięciu latach pewne rzeczy jak np. technika się już nie zmieniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem tu Tomek się popisał. Może tylko lekkie skróty, znaczy niedokładności słychać w polirytmii, ale pomysł moim zdaniem świetny. Krótko, z wyrazem, muzycznie i naturalnie.

Hmmm jakby się odnieść do postów krulazpodwórka to właśnie tą polirytmię trzeba by dopracować, żeby grać tak jak np. Horacio Hernandez

 

 

no i już będzie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem tu Tomek się popisał. Może tylko lekkie skróty, znaczy niedokładności słychać w polirytmii, ale pomysł moim zdaniem świetny. Krótko, z wyrazem, muzycznie i naturalnie.

Hmmm jakby się odnieść do postów krulazpodwórka to właśnie tą polirytmię trzeba by dopracować, żeby grać tak jak np. Horacio Hernandez

 

 

no i już będzie super.

 

pirdolisz jak zwykle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej to zmieniam zdanie ale tylko o 12 stopni przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek nie masz szczęścia do pozytywnych opinii na forum, można się zdołować czytając te wszystkie wypociny (w innych wątkach).

Współczuję szczerze.

 

Super granie, jak zawsze i do przodu :D

 

Keep drumming....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOstry +1

 

MachTom jak oceniasz tego ride'a AA raw? Interesuje mnie to, czy jego świetny suchy stick nie ginie w grze zespołowej na żywo/bez majków.

 

Nie sprzedajesz go czasem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem tych negatywnych komentarzy :)

 

Gdybym bardzo chciał się "czepiać" to może napisał bym słów kilka o jakości nagrania... ale, przecież to tylko kwestia sprzętu do dyspozycji

Poza tym, przy takim poziomie gry, marną jakość nagrania wybaczam ;)

 

Acha, w przeciwieństwie do MOstry, zupełnie Tomkowi nie współczuję, bo nie ma czego

Za to zazdroszczę poziomu gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super,

zwłaszcza chwytająca za serce frazka tomy-hh (1:00).

Moja mnóstwo zadowolona.

:biggrin:

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...