Skocz do zawartości
nekanda

Nasze pierwsze nagranie w studio

Rekomendowane odpowiedzi

Sami robiliście miks, czy słono zapłaciliście?

 

Podoba mi się ten numer. Fajny wokal - duży plus!.

 

Odnosząc się do miksu to jest kiepsko w kwestii bębnów. Za szeroko rozłożone w panoramie, szczególnie rzuca się w uszy hihat skrajnie po lewej. Trochę przekompresowane. Stopie trochę brak punchu. Generalnie nie dodają charakteru utworowi w kwestii brzmienia.

 

Aranżacja ok.

 

Jak masz więcej to wrzucaj :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linia perkusji jest jedynym interesującym elementem tego utworu, poza tym przerażająca przeciętność, zginie wśród setki takich samych kompozycji, tekst słabiutki - zbitek sloganów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi to Proletaryat sprzed 20 lat :)

Całkiem spoko, choć gdyby nie gary to byłoby strasznie nudno. Generalnie da się tu wyczuć typowo polską szkołę pisania kawałków: wooolno, mozooolnie, smęęętnie. Jeżeli ktoś to lubi to spoko, ale przesłuchać 30 minut takiego materiału to sobie nawet nie chcę wyobrażać. Pewnie bym zasnął. Dostrzegam potencjał, ale czy Wy macie po 70 lat, żeby tak smucić? Zagrajcie coś z jajami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki bardzo Wam dziękuję za opinie, naprawdę każda opinia jest dla nas bardzo ważna gdyż jesteśmy młodym zespołem który dopiero zaczyna z graniem w grupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...