Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, kupiłem za bardzo małe pieniądze full oryginalny zestaw Amati, z lat 80, ale pierwszy raz grany dopiero koło roku 2007 (tyle leżał na strychu). Jest to bardzo udany egzemplarz w świetnym stanie. Wymieniłem w nim stopke na pearla p930 (myślę, że na początek styknie) i teraz planuje wymienić naciągi. Wymiary bębnów to 12,13,16, 22 i werbel 14 metalowy wszystkie z rezo no i piccolaki 6 i 8 bodajze ale w tych raczej zostawie naciąg bo fajnie brzmią. Na 12 mam już evansa g2 bo dostałem go po prostu za free. Jestem świeżym perkusistą i się na tym nie znam więc pytam was co polecacie? Brzmienie chciałem typowo mocne rockowe-metalowe. Szczególnie boli mnie brzmienie stopy bo oryginalny naciąg absolutna masakra. Zrobienie dziury w rezo trochę pomogło ale nie bardzo. Stopę chciałem żeby miała mocny i mięsisty kick ale żeby był ten selektywny click :D. Wiem, że to tylko Amati ale ten egzemplarz jest naprawdę bardzo udany i myślę że wiele da się z niego ukręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie poleciłbym Emperory, ale jak już masz G2, to dokup resztę, to podobne naciągi do Emperora.

Na stopę polecałbym Remo Powerstroke 3.

Werbel, Ambassador, Ambassador X albo Emperor. Względnie ich odpowiedniki innych producentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...