Skocz do zawartości
aluta931

Alice Drummer Cały czas aktywna

Rekomendowane odpowiedzi

więcej grania mniej gwiazdorzenia

 

dzieciaki w dzisiejszych czasach więcej czasu spędzą nas obróbką video niż na ćwiczeniu gry, którą filmują...

 

nie umiesz grać - na razie pukasz jak dziecko w garnki. Nie warte to naszego czasu.

Przyłóż się do ćwiczeń, zagraj coś konkretnego, zrób postęp - pochwal się.

A póki co to jest bardziej "hej hej patrzcie na mnie - gram!*"

 

*nie, nie grasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym być bardzo nie miły, każdy jakoś zaczynał, ale nie chwalił się tym w internecie (uwierz mi za niedługo będziesz patrzała na te filmiki z zażenowaniem). Może napiszę co jest nie tak: wszystko... taki żarcik. Poćwicz więcej z metronomem bo jest miejscami nie równo, wydaje mi się, że masz zły chwyt w prawej ręce, lewej nie komentuję bo nie gram "tradycyjnym", ale dopóki czujesz progres to znaczy że masakry nie ma z ułożeniem.

Co do jednego filmu gdzie grasz na zestawie, nic za bardzo nie widać (techniki grania nogami, poruszania się po zestawie), ale za to słychać, że nie miało to żadnej melodii ani sensu.

Dałem kumplowi pałki pokazałem podstawy, prosty rytm i w 2h zagrał dużo lepiej swoje "solo życia", nie ma to cię obrazić tylko zmotywować do zapierdzielania. Ile grasz, na werblu, zestawie? No i ćwicz codziennie chociaż 15 min. ale z sensem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo nierówności , nie wiem w jakim etapie jesteś "rozwoju" gry na perkusji więc nie chcę Cię za bardzo oceniać ale jak koledzy wspomnieli lepiej ćwiczyć niż zajmować się pierdołami (filmami) filmy zostaw jak opanujesz grę albo chociaż podstawy paradidli , rudimentów itp itd. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...