Skocz do zawartości
Czarol

KoRn - Here To Stay - Mój drum cover

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie : musisz podczas gry kręcić pałką ?! Ani to wirtuozerskie , ani pasujące do czegokolwiek , wręcz pozerskie i tandetne . Więc po co ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, całkiem mi się podoba.

Natomiast kolega powyżej ma rację, że to kręcenie pałką nie wypada zbyt dobrze. Generalnie jesteś strasznie sztywny i spięty. Wygląda jakbyś zdawał egzamin, który jak oblejesz to Ci rodzinę rozstrzelają.

Patrzeć nie ma na co, ale fajnie się słucha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był spięty, to by to nie brzmiało tak jak brzmi ;) Generalnie staram się siedzieć całkowicie wyprostowany, bo tylko wtedy po kilku godzinach grania mnie plecy nie bolą - polecam :D a ta pałka to tak specjalnie, co by trochę kontrowersji wprowadzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ta pałka to tak specjalnie, co by trochę kontrowersji wprowadzić

No chyba , że tak ....

Bo lubię kręcić pałką

Tu już Was jest dwóch na forum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, fajny drive :D Raz jesteś lekko z przodu, a w refrenie grasz nie co z tyłu :) Fajnie skonstruowane przejście. Super. Przywaliłbym się do trzymania pałek - za sztywno, nie dajesz im się dobrze odbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie : musisz podczas gry kręcić pałką ?! Ani to wirtuozerskie , ani pasujące do czegokolwiek , wręcz pozerskie i tandetne . Więc po co ??

 

No właśnie,mi się też wydaje,że to troche takie popisywanie się,profesjonaliści rzadko to robią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie czepiacie z tym kreceniem. Umie ziomek to kręci. Czemu nie pokazywać że potrafi sie cos efektownego. Jak nie umiem i nie krece. A czasami bym chciał. Nie gubi tempa przez to to nie widze problemu. Sam cover bardzo spoko ;) Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rezik ! Czekałem właśnie na takiego komenta. Dlaczego mam nie kręcić, skoro kręcąc gram dalej poprawnie ? ;) Jest to takie .... Czepianie się dla czepiania. Pewnie mnie znienawidzicie za to co właśnie napisałem, no ale taka prawda. Każdy gra tak jak lubi. Ważne, żeby grać poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żadnym wypadku ! Jak najbardziej czekam na krytykę, ale... KONSTRUKTYWNĄ krytykę. Bo jak po raz kolejny widzę czepianie się o kręcenie pałką, to mnie po prostu coś strzela ;p Dlaczego polacy tacy są ? Dlaczego nie potrafią być szczerzy ? Nie było do czego się przyczepić... No to bach, przyczepmy się o tą kręcącą się pałkę... No bo przecież jak ją kręci to tempo mu leci w dół, jego gra wtedy nie brzmi i jest w ogóle do dupy... Celowo - nagrywając i wstawiając tutaj poprzednie covery nie kręciłem w nich pałką i nie pojawił się ani jeden komentarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej hejterów kolego, jest ich mnóstwo w naszym kraju, a szczególnie na tym forum. Ja pałką podczas gry nie kręcę, bo nie chce mi się tego uczyć.

Ty umiesz, nie przeszkadza Ci to - kręć sobie do woli. Dla mnie mógłbyś nawet w międzyczasie strzelać z M4A1 do tarczy po drugiej stronie pomieszczenia. :badgrin:

 

A argument: "profesjonaliści rzadko to robią" rozłożył mnie na łopatki :lol:

 

Z konstruktywnej krytyki jeśli mogę - Twoje ręce sprawiają wrażenie bardzo spiętych podczas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twoje ręce sprawiają wrażenie bardzo spiętych podczas gry.

Już o tym wspominałem, ale kolega nie przyjął do wiadomości :/ Najwyraźniej ani Ty ani ja nie skumaliśmy tych 'kocich ruchów'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cover od biedy może być, ale w 3:15 to był najgorszy ruch jaki widziałem odkąd od 5 lat śledzę covery na YT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz z tym kręceniem pałką, musisz się nad tym zastanowić. Zacznij się tylko ruszać.

 

Popracuj też nad sprzętem, którym nagrywasz, bo wygląda to słabo w porównaniu z innymi coverami na yt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo spoko, wiadomo że można to lepiej zagrać ale ważne że świadomie idziesz do przodu, nie przejmuj się opinią innych ludzi to jeden z błędów który popełniamy. Takich znafców miej najzwyczajniej w dupie, słuchaj krytyki mądrych ludzi którzy z niejednego pieca chleb jedli. Niestety nasze forum nie jest dobrym miejscem do prezentowania twórczości poza tym zawsze zderzysz się z tym że ktoś od Ciebie taki cover lepiej wykonał i wiesz na jutubie jest masa tych wszystkich dziwaków co grają jak marzenie. Rób swoje edukuj się i otwieraj umysł, Korn jest średnim bandem do coverowania jak się chce iść do przodu

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zagrane, krec ile chcesz, ròb to co kochasz. A Panów znawców pozostaw sobie, nich nadal uważaja że to oni naklepiej trzymaja pałe, albo są wyluzowani za perkusją. Btw czekam na pokaz waszych umiejętności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...