Skocz do zawartości
sonrollo98

Dalszy rozwój

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Mam 18 lat, gram teoretycznie 3 lata (wtedy kupiłem pierwszy zestaw), jednak jakieś konkretne ćwiczenia koordynacyjne itp planuję zacząć dopiero teraz.. Wcześniej tylko improwizowane granie co nawet nieźle mi wychodzi, ale zdałem sobie w końcu sprawę z tego że to nie wystarczy.. :???: Nie wiem czy teraz samo tłuczenie rudymentów wystarczy czy mam się skupić na czymś jeszcze. Da radę coś jeszcze fajnego w tym wieku osiągnąć jak sie tyle zwlekało z porządnymi ćwiczeniami? Co o tym sądzicie? :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę z Lubina ;) Nigdy nie jest za późno na powrót do PODSTAW, a im szybciej tym lepiej. Myślę że duża część z nas tutaj obecnych to samo przechodziła. W razie pytań wal na PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ZG Muzyku w Lubinie naucza dobry perkusista. Możesz się tam zapisać na zajęcia, jeśli nigdy nie uczyłeś się jeszcze z nauczycielem to najwyższy czas, można bardzo dużo wynieść z takich lekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli nigdy nie uczyłeś się jeszcze z nauczycielem to najwyższy czas, można bardzo dużo wynieść z takich lekcji.

 

seroslav, a masz pewność że nie będę płacił na darmo za lekcje, bo podstawy w dużej większości ogarniam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że ogarniasz, czy naprawdę ogarniasz? Bo to duża różnica ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz płacić za 5 lat nauki z góry.

Przejdź się na lekcję do dobrego nauczyciela.

Jeśli zagrasz lepiej niż on to faktycznie strata czasu i kasy, jeśli nie to na pewno sporo będziesz mógł się nauczyć.

Dobry nauczyciel wyprostuje Ci złe nawyki ( każdy jakieś ma ;) ) i pokaże właściwy kierunek.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...