Jump to content
sonrollo98

Dalszy rozwój

Recommended Posts

Siema. Mam 18 lat, gram teoretycznie 3 lata (wtedy kupiłem pierwszy zestaw), jednak jakieś konkretne ćwiczenia koordynacyjne itp planuję zacząć dopiero teraz.. Wcześniej tylko improwizowane granie co nawet nieźle mi wychodzi, ale zdałem sobie w końcu sprawę z tego że to nie wystarczy.. :???: Nie wiem czy teraz samo tłuczenie rudymentów wystarczy czy mam się skupić na czymś jeszcze. Da radę coś jeszcze fajnego w tym wieku osiągnąć jak sie tyle zwlekało z porządnymi ćwiczeniami? Co o tym sądzicie? :razz:

Pozdrawiam kolegę z Lubina ;) Nigdy nie jest za późno na powrót do PODSTAW, a im szybciej tym lepiej. Myślę że duża część z nas tutaj obecnych to samo przechodziła. W razie pytań wal na PW ;)

W ZG Muzyku w Lubinie naucza dobry perkusista. Możesz się tam zapisać na zajęcia, jeśli nigdy nie uczyłeś się jeszcze z nauczycielem to najwyższy czas, można bardzo dużo wynieść z takich lekcji.

jeśli nigdy nie uczyłeś się jeszcze z nauczycielem to najwyższy czas, można bardzo dużo wynieść z takich lekcji.

seroslav, a masz pewność że nie będę płacił na darmo za lekcje, bo podstawy w dużej większości ogarniam :D

Nie musisz płacić za 5 lat nauki z góry.

Przejdź się na lekcję do dobrego nauczyciela.

Jeśli zagrasz lepiej niż on to faktycznie strata czasu i kasy, jeśli nie to na pewno sporo będziesz mógł się nauczyć.

Dobry nauczyciel wyprostuje Ci złe nawyki ( każdy jakieś ma ;) ) i pokaże właściwy kierunek.

Pzdr