Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowicze,

 

Chciałbym kupić pad do ćwiczeń, ale nie wiem jakie pady są dobre dla początkującego. Na razie ćwiczę podstawowe paradiddle na krześle obrotowym i tłumiku do tomów (kiedy kupowałem pałeczki nie wystarczyło mi kasy, bo w sklepie były tylko pady za 200 zł, a na taki wydatek nie byłem przygotowany), bo to mi się udało znaleźć i sprzedawca powiedział, że będzie działać podobnie do pada, ale okazało się, że na mojej podkładce do myszy pałeczka dużo lepiej się odbija :-( Dalibyście radę coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym kupić pad do ćwiczeń, ale nie wiem jakie pady są dobre dla początkującego.
Każdy pad jest dobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły pad z wbudowanym metronomem. Po co przepłacać za takie bajery. Kup jakiś najtańszy pad, nawet używany niezniszczony za max 60 zł a metronom sciagnij na telefon/komputer i wszystko. Ja mam od kolegi tutaj z forum (nicka nie pamietam) który kiedyś produkował i sprzedawał pad wykonany z drewna+kawałka takiej grubszej czarnej gumy którą rzekomo stawia się pod nogi od pralki :D Swoje zadanie spełnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie potrzebuję większego, a nawet mniejszy pad będzie mnie zmuszał do prostego uderzania pałeczką co w lewej ręce jeszcze mi nie wychodzi. Myślę, że trochę mi pomaga to, że przez 4 lata grałem na skrzypcach i trochę łatwiej mi się ją koryguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...