Skocz do zawartości
Przemo

Remo ceny???

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie tu nie było więc jeśli temat się przewinął to przepraszam (opcja ,,szukaj" nie znalazła wątku)

Do rzeczy: czy ktoś mógłby mnie oświecić co się stało, że ceny Remo poszybowały o oprawie 30% w górę?! 100 złotych za naciąg na werbel???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o 30, ale od 30 do 80%...

 

Firma Gewa, która przejęła częściowo dystrybucję zrównała ceny w Polsce do cen w Europie, a dodatkowo Remo samo z siebie podniosło ceny. W Thomannie np. Remo było zawsze droższe niż w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego przerzuciłem się na Aquariana. Mam jeszcze jeden set Pinstripów, ale jakość wykonania też pozostawia wiele do życzenia. W porównaniu do dawnych Pinstripów są dużo delikatniejsze niestety.

 

A Aquarian ? Ceny bardzo niskie, wybór naciągów olbrzymi i to naprawdę przydatnych, a nie 150 wykończeń tego samego naciągu jak w przypadku REMO. Wykonanie lepsze, naciągi są o wiele solidniejsze, nie trafiło mi się żeby jakis naciąg odstawał od reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak korzystając z tematu jakie są odpowiedniki (Remo Ambassador Coated) jeśli chodzi o AQUARIANA i EVANSA .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszą jakość naciągów ma obecnie evans stwierdzam i jeśli faktycznie remo poszło do góry tak jak mówicie to nie pozostaje nic inengo jak evans lub aquarian ale te ostatnie to ponoć zaczęli robić w meksyku i jakoś nie mam teraz zaufania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepszą jakość naciągów ma obecnie evans stwierdzam i jeśli faktycznie remo poszło do góry tak jak mówicie to nie pozostaje nic inengo jak evans lub aquarian ale te ostatnie to ponoć zaczęli robić w meksyku i jakoś nie mam teraz zaufania

 

 

ceny evansa chyba też poszły w górę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale jednak jakościowo Evans nikogo negatywnie nie zaskakuje oprócz pękających tłuków w Emadach (z winy perkusistów z resztą...), a z REMO już nie raz coś niefajnego się działo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie chcę zakupić secik do drugiego zestawu, aż mnie siekło gdy zobaczyłem te ceny. Tymczasem w thomanie nadal zestaw można kupić w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba brać więcej na raz, żeby za przesyłkę nie płacić... ;-)

 

Jeszcze tylko muszę znaleźć coś fajnego na stopę z Aquariana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko muszę znaleźć coś fajnego na stopę z Aquariana...

Z tym to nie powinno być problemu - Super Kick II :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, pod mikrofonem jest miazga, bardzo fajnie nisko brzmi, ale kurcze szukam czegoś minimalnie bardziej oddychającego, a z kolei nie chcę się za bardzo bawić w pojedyncze membrany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też będę eksperymentował z Aquarianem. Na drumtalku i pearldrummers piszą dużo dobrego o tych naciągach, także niedługo centralka będzie miała swoje nowe membranki. A cenowo wypadają na tę chwilę lepiej, niż pozostałe dwie firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też będę eksperymentował z Aquarianem. Na drumtalku i pearldrummers piszą dużo dobrego o tych naciągach, także niedługo centralka będzie miała swoje nowe membranki. A cenowo wypadają na tę chwilę lepiej, niż pozostałe dwie firmy.

 

Aquariany są na rynku od dawien dawna, ale od zawsze niedoceniane. Pierwszego Aquariana miałem 10 lat temu na werbel i jakoś zawsze bardziej Remo mnie przekonywały. Był to też czas, kiedy strojenie bębnów nie było moją najmocniejszą stroną. Naczytałem się już o tych odpadających warstwach coated z Remo, a Evans jakiś taki plastikowy w brzmieniu mi się wydaje. Kupiłem Hi-Energy na werbel od Aquariana i jestem zadowolonym użytkownikiem od ponad pół roku. Niedługo czas jednak na zmiany i zakupię raczej klasyczny naciąg Texture Coated. Posiadam również Regulatora 22" i co najciekawsze, czarna warstwa jest naniesiona od wewnętrznej strony na przezroczysty naciąg. Zwykły czarny spray, widać pod światło. Od jakiegoś czasu naciągi te są produkowane w Meksyku, ale nie zauważyłem żeby jakość się pogorszyła. Niestety, jak w przypadku Remo i Evansa, tak i tutaj nastąpią podwyżki cen, za to nie tak drastyczne jak u konkurentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...