Skocz do zawartości
pikacz

RAINING BLOOD - Moj osobisty sukces ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim.

 

W listopadzie kupiłem twina i od tamtego czasu zacząłem na nim ćwiczyć. Poczytałem w internecie, że aby być dobrym w grze na nim, trzeba poświęcić 10 lat.

Nie powiem, że doszedłem do dobrego poziomu bo to nie prawda ale wiedziałem, że nie mam tyle czasu, dlatego ćwiczyłem na twinie codziennie, czasami na siłę, poświęciłem mnóstwo czasu pracy i nerwów aby nagrać coś o czym marzyłem od roku.

 

Muzyka być może Wam się nie spodoba, moje granie też nie ale nie wrzucam tego po to żeby zbierać laury, a po to, że być może przeczyta to ktoś kto był w miejscu, w którym ja byłem parę miesięcy temu. Jeśli tak to niech wie, że kolesie, którzy mówią, że nie ma magicznego sposobu na twina, a są jedynie ćwiczenia...

mają rację.

 

 

Mam nadzieje, ze sie spodoba. Ja osiagnalem cel, ktory postawilem jakis czas temu, wlozylem w to mnostwo pracy zeby nie czekac na to latami i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję silnego charakteru. Bardzo szybko opanowałeś koordynację nóg. Teraz możesz spokojnie wszystko sobie dopracowywać. Radziłbym teraz popracować nad górą (nie było źle, ale z 2 razy lekko nierówno uderzyłeś). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóz, ja jestem właśnie w miejscu o którym pisałeś i traktuje Twó sukces jako solidny motywator :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...