Skocz do zawartości
bald_man

Tama Superstar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Prosze kolegow o porade.

Mam okazje kupic tame superstar lezak sklepowy z 2009 na glebokich tomach w konfigu jak ponizej za 2.5k

Konfiguracja:

-BD - 22/20

-tt - 12/10

-ft - 16/16

-holder

-nóżki do floora

- zawieszenie starcast

 

No i pytanie czy warto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Prosze kolegow o porade.

Mam okazje kupic tame superstar lezak sklepowy z 2009 na glebokich tomach w konfigu jak ponizej za 2.5k

Konfiguracja:

-BD - 22/20

-tt - 12/10

-ft - 16/16

-holder

-nóżki do floora

- zawieszenie starcast

 

No i pytanie czy warto ?

 

są to zbyt ubogie informacje aby odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Jakie korpusy-drewno?

Ile warstw?

Jaki to model

jakie obręcze i lugi?

lakier czy okleina?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Prosze kolegow o porade.

Mam okazje kupic tame superstar lezak sklepowy z 2009 na glebokich tomach w konfigu jak ponizej za 2.5k

Konfiguracja:

-BD - 22/20

-tt - 12/10

-ft - 16/16

-holder

-nóżki do floora

- zawieszenie starcast

 

No i pytanie czy warto ?

 

są to zbyt ubogie informacje aby odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Jakie korpusy-drewno? Tego nie wie nikt ale zakladamy ze topola albo klon

Ile warstw? Nie wiadomo

Jaki to model prawdopodobnieTama superstar elx custom

jakie obręcze i lugi? Tego to nawet sprzedajacy nie wie

lakier czy okleina? Lakier

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się ze ten rocznik to mieszane korpusy.

Jest różnica pomiędzy all birch a tym starszym modelem.

Zgadza się, Superstar stał się 100% brzozowy w roku modelowym 2010. Wcześniej były korpusy brzozowo-lipowe.

W moim odczuciu Superstar z lat 2005-2009 to bębny podobnej klasy, co wycofany wtedy Rockstar, może odrobinę wyżej. W polskich warunkach, gdzie ludzie wychowywali się na Polmuzach, takie bębny można było śmiało zaliczyć do segmentu 'budget pro'. Patrząc na to bardziej 'światowo' to bębny średniej klasy - nie entry level, ale też nie pro.

Cenowo ta oferta jest taka sobie. Duuuuuuużo taniej mozna kupić brzozowego Pearla VB:

Pearl Vision VB Rock Shell Set.

Jak wolisz lakierowane bębny, to w cenie tej Tamy możesz dostać oczko wyższy model Pearla:

Pearl Vision VBL - co prawda to jest zestaw 'fusion', ale możesz poszukać innego.

Osobiście jestem wielkim fanem Tamy, a Pearla w mniejszym stopniu, jednak mając do wyboru te dwie oferty brałbym Pearla. Można się wozić, że Tama ma die-casty, ale imho nie jest to warte tej różnicy w cenie, a Pearl oferuje jeden tom więcej.

Podsumowując, jeżeli zakochałeś się w tej Tamie, to bierz. Ale jeżeli chcesz sie kierować głosem rozsądku, to są lepsze oferty na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledzy za cenne rady. W takim razie się nie napalam i szukam powoli dalej.

Czas mnie nie goni a chce zrobić porządną przesiadkę z moich pięknych ever pleyów :lol: na coś zacniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie jest warto. Dodasz troche i dostaniesz kompletnego nowiuskiego Natala, ktory zdecydowanie milej lepiej brzmi i a hardware to po prostu bajka. Albo widzialem za 900 euriszow nowiutkiego Sonora Essential Force z hadware. Tez piekne bebny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...