Skocz do zawartości
aluta931

elektryczna perkusja

Rekomendowane odpowiedzi

Czy grając koncerty na elektrycznej perkusji, jest takie samo odczucie dla słuchacza jak by perkusista grał na bębnach akustycznych?

I która według was perkusja jest lepsza jeśli chodzi o koncerty?

Bo o transport to wiadomo. :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przyśrubujesz brzmienie albo użyjesz odpowiednich narzędzi to dla słuchacza odczucie będzie identyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektroniczna jest bardziej kompaktowa,więc jeśli ktoś dużo koncertuje,to jest to dobra alternatywa,np grając na weselach.Ja jestem tradycjonalista i wole akustyka,wygląda pięknie i brzmi pięknie (o ile dobrze nastrojona :D )

Elektroniczna,wygląda jak jakaś zabawka,co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Elektroniczna,wygląda jak jakaś zabawka,co kto lubi.

 

Rozumiem, że KAŻDA tak wygląda? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Elektroniczna,wygląda jak jakaś zabawka,co kto lubi.

 

Rozumiem, że KAŻDA tak wygląda? ;)

Jak dla mnie każda :badgrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli chodzi o jakieś większe koncerty, radzę wybrać elektryczną. Na mniejsze akustyczną. Osobiście wolę akustyczną bo mam już wprawę jeśli chodzi o koncerty ;) .

 

Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy grając koncerty na elektRONICZNEJ perkusji, m\

warto zapamiętać ;), elektryczna to może być gitara ( różnice są zasadnicze). Bez złośliwości to napisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy grając koncerty na elektRONICZNEJ perkusji, m\

warto zapamiętać ;), elektryczna to może być gitara ( różnice są zasadnicze). Bez złośliwości to napisałem

Kwestia nazewnictwa,perkusja elektroniczna,bez elektryczności nie zagra,więc można by i tak ją nazwać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, ale chodziło mi o różnice np elektryczną tzn taka ze przesyła dźwięk, elektroniczną przerabia dźwięk. Ja mysle ze na koncert lepsza jest akustyczną, ale owszem jak jest duży koncert to łatwo o rozstrójenie, nagłośnienie wszystkiego w zależności jak sie podpina, itp. Elektroniczna tak jak mówicie ale jak np chce sie cos zmienic w dźwięku poprzez inne używanie blach to raczej sie nie da, za to można podpiac jednym kablem. Wybrac brzmienie itp

 

[ Dodano: 02-06-2016, 16:00 ]

Na słuchawkach raczej dużą różnica, miałem okazję sprawdzic w studio grając na elektronicznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ludzie - ja bym się wstydził wyjść na cenę z jakimiś plackami. Nie mówiąc już o brzmieniu które nijak ma się do dobrze ukręconego akustyka. Jest sztuczne. Nie mówiąc już o brzmieniach - mam na myśli presety, które użytkownik dobiera sobie na słuchawkach z tesco lub innych altusach - na dużym systemie rozstrzał jest taki ze albo stopa przewalona, albo blach nie ma. A realizator nie ma wpływu na poziomy poszczególnych instrumentów co jest chyba największą wadą. Zwykle kończy się tym że we wszystkich instrumentach jest zbyt dużo basu - z racji tego że zwykłe słuchaweczki nie przeniosą tego dołu w taki sposób jak nagłośnienie estradowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jeśli chodzi o jakieś większe koncerty, radzę wybrać elektryczną. Na mniejsze akustyczną.

:badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :roll: :lol: :lol: :badgrin: :badgrin: :badgrin:

pozdrawiam autorkę wesołego wpisu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...