Skocz do zawartości
Repowski

Zildjian S Family - PERFORMANCE SET

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego że moje Paista Alpha White Set zginęły gdzieś w holandi (tak DPD zgubiło przesyłkę, pytałem o te blachy parę postów niżej), to za kasę z odszkodowania postanowiłem kupić nowy zestaw do 2000pln (na FV żeby w koszty poszło).

Celowałem w PST7 lub XIST, jednak ostro się zdziwiłem jak zobaczyłem serię S zildjiana, więc udałem się do Wojtka w Chorzowie żeby je opukać, i muszę stwierdzić że są jak dla mnie rewelacyjne w swojej klasie.

Coś pomiędzy ZBT a serią A/K, choć niewiele im brakuje do tych ostatnich.

ZILDJIAN S SERIES PERFORMANCE SET 14, 16, 18, 20

Za 1720pln dostałem(tak rabacik dostałem):

-S Series Mastersound Hats 14"

-S Series Medium Thin Crash 16"

-S Series Medium Thin Crash 18"

-S Series Medium Ride 20"

 

Macie jakieś doświadczenia z tymi blachami, bo ja jestem bardzo zadowolony z zakupu, aczkolwiek nie jestem specjalistą, i chciałbym innych opinie poznać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego ci się orientuję to jest odnowiona seria Z. Ja ogólnie nie jestem zwolennikiem kupowania nowych budżetówek, bo a tą cenę mógłbyś kupić używane pro, ale jak mówisz, że potrzebowałeś nowych na fakturę to już twoja decyzja ;)Widziałem, że Zildjian dużo włożył w promocję tej serii. Kilku profesjonalnych perkusistów zachwalało na youtubie te blaszki. Widziałem później, że faktycznie ich używają, także albo wymusiła to na nich umowa ze sponsorem, albo faktycznie nie są aż takie złe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja te,ż właśnie zamierzam kupić ten set. U siebie w muzycznym dostałem cenę 1700zł

Repowski mógł byś opisać swije wrażenie po zakupie? Jestem bardzo ciekaw.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony z zakupu, porównywałem je w sklepie z serią A i wież mi nie ma dużej różnicy w brzmieniu, a cena połowę niższa niż seria A.

Z resztą podstawa to sobie opukać te blaszki w sklepie to sam zobaczysz.

Ja wybierałem pomiędzy PAISTE PST7, SABIAN XSR i Zildjian S, i wygrały te ostatnie.

Właściwie jechałem do sklepu z zamiarem kupna PST7, ale na miejscu się okazało że sabian i zildjian wypuściły nowe serie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...