Skocz do zawartości
Irekmisko

PEARL ALL BIRCH

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazje bardzo korzystnie kupic PERAL All Birch. Ja jestem wychowany na Sonorze, dlatego nie mam wielkiego pojecia a Perelce. Czy ktos ma pojecie o tym All Birch? Model z poznych lat 80-tych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystnie czyli za ile konkretnie i jaka konfiguracja?

Zapewne chodzi o pearla blx. To zawodowa seria o mocnym, charakternym brzmieniu. Bębny dosyć ciężkie i lakierowane w środku. Zależy co kto lubi, nie są to na pewno najbardziej uniwersalne bębny na świecie więc dobrze byłoby je ograć przed ewentualnym kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracja:

 

Snare metalowy Free Floating

Tomy: 8,10,12,14 i stojacy 16-ka

Bass 22

 

Z hardware - Rack z 4-oma wiszacymi statywami. To ma kosztowac 3200 zl i chyba mozna jeszcze cos uszczypnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irekmisko, Świetne rockowe bębny i bardzo dobra cena jak za taką konfigurację ;) Jeśli się nie zdecydujesz, to daj namiary a chętnie to kupię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo wdzieczny za wasze pomocne opinie. Jestem umowiony na odbior mojej perelki. Widzialem katalog Pearla z tym zestawem i odkrylem, ze mistrzuniu Jeff Porcaro z TOTO prezentowal taki set. To takie bebenki to juz ma sie do konca muzycznego zycia

 

[ Dodano: 06-06-2016, 05:57 ]

14e73fa30ab9d1bb.jpg

 

71f6185921a80544.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mylący tytuł - jest dużo bebnów Pearl'a z napisem ..all birch". To jest Pearl Prestige Studio BLX, Jeff Porcaro grał na klonowej wersji Prestige Custom MLX. Gratuluję, fajne bębny. Jestem fanem bębnów z długimi lugami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za cenna wskazowke. Wiem jedno. Konfiguracja, brzmienie, osprzet - bajeczka. Przynioslem na probe te bebny, zaczeli chlopaki stekac, ze duzo tego, trzeba troche tachac, ale zagralo sie pare kawalkow to szczena do kolan opadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie BLX, czy MLX jest chyba tylko jeden problem. Pękające lugi. Reszta naprawdę super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...