Skocz do zawartości
BoomStand

Tama Superstar Classic Maple

Rekomendowane odpowiedzi

Tama Superstar Classic Maple. Mam do Was pytanie, czy ktoś z Was miał może do czynienia z tą Tamą, jak dla mnie dobrze, że klon i w dobrym przedziale cenowym, ale nigdzie nie mogę znaleźć dobrego i szczegółowego opisu tego zestawu, jedyne co mam to nagrania na YouTube i parę postów, które dużo mi nie mówią. Jeśli ktoś na nim grał, albo chociaż słyszał jak brzmi na żywo to mógłby mi napisać? Mam na niego małą "chrapkę" , ale nie mam żadnej pewności czy chociaż w jakimś stopniu warto i jakie są plusy i minusy tego zestawu.

Dziękuję od razu za jakiekolwiek odpowiedzi. :razz:

 

Albo jeśli znacie jakiś dobry klonowy zestaw do 3500 zł również będę wdzięczny za propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie grałem na bliźniaczym zestawie, Silverstarze i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Różni się tylko od nowego Superstara Classic tym, że jest z brzozy. Jakość wykonania bardzo dobra. Marketingowcy od Tamy trochę namieszali z tymi seriami i można się lekko mówiąc pogubić. Widać po lugach i tabliczkach, że nowy Superstar ma nawiązywać do tych klasycznych Superstarów z lat 70 i 80, ale tylko wyglądem. Drewno to kompletnie inna bajka, bo klasyczny był produkowany z japońskiej brzozy najwyższej klasy. Nie spotkałem się ze złą opinią dotyczącą nowego wypustu, poczytaj też na zagranicznych forach. Na rynku od roku, także stosunkowo młody i w Polsce raczej mało osób miało z nim do czynienia. A koniecznie musi być nowy bęben? Za 3500 zł to można już kupić używanego Starclassica bądź MMX. Za jeszcze mniej można trafić starego MLX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z salki ma. Kilkanaście razy opukałem. Bardzo solidny bęben. Jak na klon to nie jest jakoś wybitnie ciepły. Ale na pewno ma swój character. Tomy mają fajny wysoki strzał, stopa dużo dołu, raczej mało punktowego - ale to może być też kwestia naciągu, trudno ocenić. Mniej mnie jara floor, ma troche mało przyjemych alikwot... choc no też może być kwestia naciągu. Anyway, fajne bębny, wyobrażam je sobie w mocnej rockowej muzie, może nie w totalnych kartoflach, ale do hardrocka super :)

 

BTW. gdybyś chciał Sonorka 3007 maple special edition w niższej cenie to dawaj na prv. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...