Skocz do zawartości
pawel04

Perkusisci grający na weselach.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam kilka pytań do perkusistów grających na weselach. Jeśli jest ktoś taki i chciałby ze mną prozmawiać to proszę o komentarz, ja się odezwę na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem ze 25 lat (około) . W sumie nie polecam. Z perspektywy czasu widzę że mogłem pograć z 10 lat a resztę czasu poświęcić na to co lubię. Ogólnie nie mam nic przeciw. Po długiej przerwie wróciłem do grania ale tego co chcę . Jeśli chcesz tak na stałe to Twój wybór i nic komu do Ciebie ! Pozdrawiam. Tak dla jasności mam 63 lata i gram metal i bluesa. Taka sytuacja , jest wesoło. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też troche grałem.... hm.. troche... 25 lat... :badgrin:

 

Teraz kończę działalność stałą...będę sie czepiał ewentualnie "na skoka"

 

Od roku gram to co lubie :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się jedziemy na jednym wózku.Życzę powodzenia ! Ja już nie zagram na weselu. Nie to zdrowie i po prostu mi się już nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się jedziemy na jednym wózku.Życzę powodzenia ! Ja już nie zagram na weselu. Nie to zdrowie i po prostu mi się już nie chce.

 

Dzięki! Tobie również powodzenia!!

 

Wiesz ja mam 20 lat mniej to jeszcze zdrowie jakie takie... a piniondz potrzebny bo jednak jest na kogo wydawać :badgrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...