Skocz do zawartości
Infinite3g

Wypożyczenie Perkusji Elektrycznej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zapytać czy ktoś orientuje się czy w Krakowie jest możliwość wypożyczenia na parę dni perkusji (najlepiej elektrycznej). Dopiero zaczynam swoją przygodę z perkusją i w Salkach jakoś nie potrafię się skupić, wolałbym spokojnie w domu przysiąść do porządnego ćwiczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że sklepy raczej nie udzielają tak na wypożyczenie do domu perkusji :P musiałbyś się osoby prywatnej zapytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę , że sklepy raczej nie udzielają tak na wypożyczenie do domu perkusji :P musiałbyś się osoby prywatnej zapytać :)

 

W takim razie macie jakiś osobny room na to na tym forum? Czy też w ogólnej popytać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Facebooku są fanpage typu Ogłoszenia Perkusyjne itp. popytaj tam czy ktoś w okolicy by miał pożyczyć :P. Bo ty generalnie chciałbyś się nauczyć grać? i chciałeś zobaczyć tylko jak to się ma? czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Facebooku są fanpage typu Ogłoszenia Perkusyjne itp. popytaj tam czy ktoś w okolicy by miał pożyczyć :P. Bo ty generalnie chciałbyś się nauczyć grać? i chciałeś zobaczyć tylko jak to się ma? czy jak?

 

Wybacz że tak późno odpisuje ale nie dostałem powiadomienia.

Chciałem pożyczyć i się pouczyć jakiś kawałków.

Pierwszy raz zasiadłem do Bębnów jakiś miesiąc temu i ponoć mi dobrze szło (Ponoć jakbym grał już z 4 lata). A od zawsze chciałem grać na perkusji, Ale niestety rodzice uznali że wolą mnie na klawiszach ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz zasiadłem do Bębnów jakiś miesiąc temu i ponoć mi dobrze szło (Ponoć jakbym grał już z 4 lata).

Oooo żesz ... geniusz !! :shock: :shock: :shock:

Ale niestety rodzice uznali że wolą mnie na klawiszach

A nie w domu i w gimnazjum ? Załatwiają Ci pracę w więzieniu ?

Powodzenia w sprawie wypożyczenia perkusji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...