Skocz do zawartości
LukaszenQo

MAPEX SATURN PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,miał ktoś może styczność z werblem MAPEX SATURN PRO ? Czy warto za 450zł ? (jest to chyba starsza seria saturn) Czego mogę się spodziewać po takim werblu ? Potrzebuję werbla który zagra w stylu ''piccolo'',będzie wybuchowy i agresywny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to za darmo, to jeden z najlepszych werbelków w swojej klasie cenowej aż żałuję że swojego sprzedałem (nota bene w podobnej cenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ai, Szymon dobrze mowi. SWIETNE werble. saturn (moim zdaniem!) bije na leb oriona (moze dlatego, ze nie lubie grubych korpusow - wyjatek recording).

cena swietna.

kupowalbym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej cenie to można się spodziewać, że ma jakieś wady. No bo trudno mi uwierzyć, że ktoś sprzedaje profesjonalny werbel w takiej cenie. Jeżeli jednak wszystko jest ok, to jest to okazja.

Natomiast co do brzmienia - być może nie jest to dla Ciebie najlepszy wybór. Z tego, co napisałeś, chyba lepiej sprawdziłby się werbel metalowy, stalowy lub mosiężny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swój kupiłem używany w praktycznie tych samych pieniądzach. Pamiętaj, że do niedawna te werble były bardzo tanie (jak kupowałem swój to nowy kosztował ok 1200zł? chyba nawet mniej).

 

https://www.youtube.com/watch?v=11wr14DWli4 Tu ten werbelek w stylistyce funkowej, w moim wykonaniu. Gram lekko ale jest tzw pop i ładna barwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...