Skocz do zawartości
Mrsigan

Czy nie jest za póżno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 16 lat gram juz od 3 lat, staram sie grać codziennie około 4-5 h, zawsze cwicze z wielką checią i zapałem, mam dobrego nauczyciela. I chciałem was zapytać czy mam szanse w wieku 23 lat grać już bardzo dobrze i ładnie groović ? Czy to nie jest za mało ?

Dodam jeszcze że obecnie ide do liceum i moim marzeniem jest bycie perkusista i wyżycie z tego, nie licze na duzo kasy licze zeby mieć co do gara włozyc, bo najważniejszy jest FUN i zabawa POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz cwiczyc i sluchac bardzo dobrych bebniarzy, ale przede wszystkim sluchac DOBREJ muzyki i ROZNORODNEJ muzyki. jesli masz jakis talent muzyczny, zapal, czas i ULOZYSZ sobie PLAN ROZWOJU ktory bedziesz REALIZOWAL to bedziesz naprawde bardzo ladnie grooviacym bebniarzem :)

nie mowie, ze topowym, najlepszym na swiecie, ale na pewno bedziesz gral bardzo dobrze, fajnie a ludzie beda sie bujac do wybijanych przez Ciebie rytmow :)

 

WYTRWALOSCI i powodzenia :)

J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walcz chłopie.Jak w życiu będziesz robił to co kochasz to nigdy nie będziesz musiał iść "do pracy".Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy mam szanse w wieku 23 lat grać już bardzo dobrze i ładnie groović ?

Tak.

bo najważniejszy jest FUN i zabawa

Najważniejsza rzecz nie załatwia wszystkiego. Jest całe mnóstwo spraw, które są krytyczne do prawidłowego funkcjonowania i wszystkie muszą być załatwione. Pamiętaj o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem możesz byc w wieku 23 zawodowym perkusistom. Tak jak kolega wspomniał musisz posłuchać dobrych bębniarzy. Ja polecam Glenna Kotcha. Byłam na jego koncerciec i byłam bardzo podekstytowana ;D.

 

Pozro

Jagoda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...