Skocz do zawartości
Kciuq

Słaba jakość Remo. Prawda czy mit?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu temu dało się słyszeć, że Remo obniża jakość oraz powłoka coated schodzi w tempie ekspresowym.

Z tego co widziałem na forum parę miesięcy temu sprawa ucichła.

Wie ktoś jak jest teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamten wątek jest dość stary i ostatnie informacje o faktycznym stanie pochodzą sprzed kilku miesięcy. Dlatego pomyślałem, że lepiej otworzyć nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to loteria?

Ostatni naciąg na werbel,właśnie remo coated,kupiłem w listopadzie zeszłego roku,zrobiła się mała łysinka,ale nic wielkiego,wydaje mi się,że to naturalne zużycie.Chyba,że chodzi o nowsze serie ?

Naciąg kupiłem na allegro :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieniegdzie można kupić jeszcze Remo ze starym logo - one nie obłażą. Te nowe zyskały zasłużenie opinię beznadziejnych, poprzez ekspresowe gubienie powłoki. Czy to się poprawiło to jest dobre pytanie, tylko kto chętny, żeby to sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to dotyczy słabej powłoki w naciągach coated, a nie słabej jakości naciągów, jako takich. Problemów z clear, fiberskyn, ebony, white/black suede, etc nikt nie zgłaszał...

 

Ponadto, trzeba sobie zadać pytanie, czy ktoś na bieżąco śledzi jakość nowych naciągów. Ale nowych, pod względem daty produkcji, a nie tylko nowych, jako tych nowo zakupionych w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to dotyczy słabej powłoki w naciągach coated, a nie słabej jakości naciągów, jako takich. Problemów z clear, fiberskyn, ebony, white/black suede, etc nikt nie zgłaszał...

Pełna zgoda, problem dotyczy tylko i wyłącznie naciągów typu 'coated'. Reszta jest bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pełna zgoda, problem dotyczy tylko i wyłącznie naciągów typu 'coated'. Reszta jest bez zarzutu.

 

 

ostatnio kupiłem emperor clear na toma i po paru minutach lekkiego testowania, pojawił się pierwszy krater, grałem pałkami z całymi główkami więc to dla mnie dziwne. Ale to za mało oczywiście żeby stwierdzić czy jakość pada wszędzie w remo. Ponoć nowe szefostwo Remo podejmuje dziwne decyzje, czas i rynek musi zweryfikować politykę Remo. jak jakość spadnie to spadnie im sprzedaż i będą musieli coś z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka minut grania i na emperor clear mam kratery. na starych emperorach tego nie bylo.

palki nowe, 10 nowa kratery, stara 12 wszystko ok.

dodam, ze nigdy w zyciu nie mialem kraterow, a gram tak samo...

ps. na 13 (tama slp) + sklepowy ambassador coated powloka zaczela schodzic po kilku dniach. wczesniej tego nie bylo... na mmx zalozylem ambassadora i sluzyl jakies 6-7 lat...

przypadek czy pogorszenie jakosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij z Remo, ja już ich dawno temu spisałem na straty. No chyba, że coś się kiedyś polepszy z jakością i ceny powrócą do tych normalnych, w co szczerze wątpię. Jak na razie jestem zadowolony z Aquariana, a i niedługo Bębniarek wchodzi ze swoimi naciągami do produkcji. Na razie wszystko w fazie testów, ale rokowania są pozytywne. Przesłał mi próbkę i brzmią bardzo fajnie :). Z pewnością będę jednym z pierwszych klientów.

 

14079837_1085203081517282_1021948581132432909_n.jpg?oh=1f3014d0f38794447f2099b6d8a0d3af&oe=585A4FE9

 

WS Drumheads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie spróbuję. W sumie to niezbyt mi się podoba, że rynek naciągów jest zdominowany przez Jankesów. Chętnie poprę krajowego producenta. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to Dowhań bis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też chętnie spróbuję. W sumie to niezbyt mi się podoba, że rynek naciągów jest zdominowany przez Jankesów. Chętnie poprę krajowego producenta. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to Dowhań bis :)

 

Na to wygląda, że nie będzie. Wojtek dzisiaj napisał, że seria naciągów na centralę niezbyt mu podeszła, dlatego na razie rezygnuje z nich. Pozostałe są w fazie testów i brzmią bardzo dobrze. Jakość wykonania podobno również bardzo dobra. Wojtek pod byle czym się nie podpisze. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupilem Remo emperor clear i ponad to ambassador x na werbel tydzien temu. Narazie wszystko w porządku ale dam znać za jakis czas jak cos sie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...