Skocz do zawartości
Osky772

Wspólne konto na DRUMEO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem nowy na forum.

Ale ostatnio stwierdzam, że potrzebuję instruktarza by rozwinąć i poprawić technikę oraz ogólnie się rozwijać w grze na perkusji.

Zatem lekcje w szkole są dość drogie bo 80 zł za jedną godzinę.

Dlatego wpadłem na Drumeo i tam za rok wychodzi 860 zł w tym jest dodatkowy wielki pack Succesful Drumming który wszyscy ludzie zachwalają.

 

Osobiście to duża dla mnie kwota.

Czy jest ktoś chętny aby się złożyć na jedno wspólne konto na Drumeo? Wtedy koszt by był dużo mniejszy a myślę że warto.

 

Czekam na odpowiedzi.

 

Pozdrawiam,

Oskar :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Cię nie stać, odkładaj kasę, na pewno z czegoś możesz zrezygnować(kebab, cola, batony). Po za tym 800zł każdy jest w stanie zarobić. Jeżeli mieszkasz na wsi chudź na zrywy owoców, jeżeli jestes z miasta idź na inwentaryzacje

3 inwentaryzacje w tygodniu po 60 zł =180zł x 4 tygodnie 720zł.

 

Pracę w Polsce zawsze można znaleźć, tylko że ludzie nie chcą mało płatnej pracy, wolą narzekać.

 

Wierzę, że zdobędziesz te pieniądze :)

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pracę w Polsce zawsze można znaleźć, tylko że ludzie nie chcą mało płatnej pracy, wolą narzekać.
A czy ktoś gdzieś narzeka? Ja osobiście bym sam nie wydał 860zł na takie coś, gdyby mi zależało, też bym wolał się złożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym zainwestować te pieniądze w czas spędzony z nauczycielem-w necie jest wystarczająco darmowych lekcji :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracę w Polsce zawsze można znaleźć, tylko że ludzie nie chcą mało płatnej pracy, wolą narzekać.

 

wiesz dlaczego w Ameryce zbuntowali się niewolnicy ??

 

 

 

bo na ich utrzymanie pan wydawał niewiele więcej niż dziś pracodawcy w Polsce oferują pracownikom :) :)

 

a co do meritum. tak jak powyżej lepiej poświęcić czas na lekcję z nauczycielem a na necie szukać tych darmowych lekcji, wcale nie gorszych niż płatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...