Skocz do zawartości
janko muzykant

Blaszki Turkish Classic- czy warto.

Rekomendowane odpowiedzi

Yo Yo Yo wszystkim!

Szukam blaszek dla siebie. Jestem mega nie doświadczony w tym temacie. Nigdy nie miałem przyjemności oklepywać blach innych niż jakieś słabe nisko budżetówki dla początkujących. A szkoda. A ostatnio przymierzam sie do zakupu czegoś lepszego za rozsądną cene, a te turki jak dla mnie wydają sie być bardzo dobrą opcją. Czy ogrywał je ktoś z was kiedyś? Czy warto? Aktualnie gram raczej pop, jazz, jakis funk, czasem troche rocka czy bluesa. Nie zamykam sie w jednym gatunku, dlatego potrzebuje czegoś w miare ''elastycznego''. Czy są to uniwersalne blaszki? Może polecicie inne w tej półce? Chciałbym sie za jednym zamachem zaopatrzyć odrazu w cały set, bo wpadło troche kasy, ale za mało, żeby myśleć o czymś lepszym. Mam do dyspozycji 1500 zl, no max 1700, ale to max. Chociaż brak crasha mógłbym jakoś przecierpieć, więc jak macie jakieś fajne propozycje ( interesuje mnie głownie hi-hat i ride) to też piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looknij na Istanbuly serii xist http://drumcenter.pl/product-pol-2468-Istanbul-Agop-Xist-Set-Brilliant-Hardcase.html

. Świetne uniwersalne blaszydła, możesz je dorwać w zakładanym budżecie i to w hardcasie. Do gatunków w których grasz - ekstra sprawa, no i pełna 24 miesięczna gwarancja.

Turkish daje tylko rok na crashe.

http://turkishcymbals.pl/gwarancja.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Smakosz Czekamy aż się dystrybutor zatowaruje, dziurawe chiny i ION Crashe to świetne blaszki i jeśli tylko pojawią się w Polsce, na pewno je ściągniemy. (ION crash 16 i 18 - moje ulubione)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tych. 18 świetna sama w sobie (niestety u nas szybko się wyprzedały), 16 też bardzo fajna, a dodatkowo można z niej zrobić fajny hihat w połączeniu z jakimś grubszym crashem 16 (Maciej Gołyźniak stosuje niekiedy taką konfigurację zamiast standardowego hatu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turkish Classic - świetne , wyśmienicie brzmiące blaszki.

 

Polecam je serdecznie od siebie.

Moim skromnym zdaniem biją na głowę Xisty od Agopa.

 

Naprawdę, fajne tureckie brzmienie, lekko szumiące.

 

 

Co do gwarancji producenta (rok na crashe?) - w Polsce istnieje prawo do reklamacji zakupionego przedmiotu i jest to okres 2 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...