Skocz do zawartości
kocurek92

Nagrywanie dźwięku w perkusji Balch Hawk SXD

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim,

 

posiadam od jakiegoś czasu perkusję elektroniczną Black Hawk SXD, chciałbym nagrać cover piosenki nagrywając oddzielnie dźwięk i oddzielnie obraz (potem łącząc to).

 

Problem w tym, że.. szukałem informacji, czytałem, próbowałem na wszelkie sposoby i dalej nie wiem w jaki sposób mógłbym przesłać dźwięk z perkusji na komputer :(

 

Mój komputer niby "widzi" podpiętą do komputera perkusję, ale z racji braku jakiegokolwiek sterownika czy programu nie jestem w stanie nic dzięki temu osiągnąć. Chciałbym nagrać dźwięk na module perkusji (jest opcja RECORD) a następnie przesłać tę ścieżkę na komputer. A może w inny sposób mógłbym nagrać dźwięk perkusji na komputerze?

 

Czy ktoś obeznany w temacie mógłby mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - znalazłem wczoraj ten temat. Zrobiłem wszystko jak należy, ale posiadam jedynie wersję demo programu Addictive Drums 2, więc nie mogę praktycznie nic na nim zrobić (albo nie potrafię?).

 

Czy jest jakaś możliwość grania na "wbudowanych" w perkusję zestawach dźwięków bez konieczności wykupowania pełnej wersji AD2?

 

Lub czy jest możliwość przesłania na komputer nagranego w module dźwięku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez USB nie nagrasz. Możesz próbować podpiąć kablem z modułu AUX out do wejścia liniowego lub mikrofonowego w kompie ale to będzie słaba jakość. Najtansza opcją jest BEHRINGER U-PHONO UFO202.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...