Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że werbel i ride nie są kompatybilne z modułem TD-30. Na thomannie mają zestaw za jakieś 35 tys. Myślałem, że przywalą więcej. U nas będzie pewnie po 4 dychy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie pad talerzowy który coś przypomina prawdziwą blachę:) Jeszcze crash tego typu (nawet 15") i może zacząć zbierać na TD50 :badgrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ride ma jakieś inne wejście coś jak by usb :P i ogólnie ten talerz w ogóle inaczej wygląda od tamtych :P i nie chodzi tutaj o średnicę :) niby jest po 35k ale to jest jak by ta najuboższa wersja że tak powiem :) pewnie wejdą jakieś rozbudowane z dodatkowym florem i tą dużą centralą :P i pewnie cena już będzie w granicach 42K~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno werbel, jak i ride są cyfrowe i obydwa mają gniazda USB, zamiast standardowych Jacków. Z centralą wydaje mi się, że dostajesz pad KD-140 BC, ale można dokupić konwerter KD-A22, czyli zestaw membran z czujnikiem i gniazdem Jack, który można założyć do obojętnie jakiego bębna 22 calowego. Na scenie wygląda świetnie. Chociaż myślę, że normalny trigger np. Roland TR-30K może doskonale zastąpić KD-A22 i pewnie jest dużo tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że można importować sampe ...

User Sample Import

Number of User Sample: Maximum 500 (includes factory preloaded user samples)

Sound Length (total): 24 minutes in mono, 12 minutes in stereo

File formats that can be loaded: WAV (44.1 kHz, 16/24 bits)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...