Skocz do zawartości
BeatIt

Ślepe Testy na Beatit.tv

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś DC zorganizowało takie testy podczas zlotu w nieistniejącym już Lizard Kingu w Bydgoszczy. Marcin Jahr ostukiwał talerze po kolei, uczestnicy mieli oceniać, który najładniej brzmi. Z niezrozumiałych przyczyn nie spotkało się to z zainteresowaniem przybyłych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a u nas zainteresowanie jest i to spore!!!

 

 

Tak, widać po ilosci wyświetleń :doubt:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kajko, zależy jak na to spojrzysz. my jesteśmy zadowoleni. Jesteśmy ciekawi czy bierzesz udział, czy tylko patrzysz na liczniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to Perk.?

Każda pomoc jest na wagę złota.

Polecamy się i jednak zachęcamy do głosowania i dobrej zabawy!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:badgrin: :badgrin: Dobre :badgrin: Najpierw pijecie do tego (co było oczywiste), ze współpracuję z Perkusistą, a później "a co to Perk." Uoch, dobra szpila, dobra :badgrin: Klasa :cool:

Tak czy siak tak jak mówisz, dobrej zabawy, bo to o to chodzi :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mieszane uczucia

 

generalnie lubię wasz kanał, głównie za wywiady zwłaszcza ze starszymi perkusistami, takie wywiady jak z Tomkiem Goehsem czy innymi to naprawdę gratka, swoją drogą kiedy w końcu będzie taki wywiad ze ślimakiem

 

zaś co do tych testów czy innych rzeczy uważam że są słabe i nie jest to trafione marketingowo.

Powinniście też zmienić te podkłady dźwiękowe, na jakieś przyjemniejsze dla ucha bo kurwicy idzie dostać od tego bzyczenia itp, jak się często kanał ogląda.

 

Podsumowujac za wywiady wielki plus i szacun, reszta bardzo średnia np ostatnia relacja z meinl naprawdę słaba, latająca kamerka poruszony obraz, czy słaby dźwięk to amatorszczyzna, rozumiem że robicie co możecie, no ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anarchismo, Przede wszystkim dziękujemy za wyrażenie Twojej opinii. Musimy jednak się do niej odnieść.

1. Wywiad ze Ślimakiem - Maciej nie jest zainteresowany. Może kiedyś zmieni zdanie.

2. Wywiady - To miłe, że ci się ten temat podoba. Wywiady, to tylko część naszej działalności. Piszemy o nowościach muzycznych, sprzętowych, realizujemy testy sprzętu perkusyjnego, produkujemy koncerty, jesteśmy tam gdzie są ciekawe wydarzenia perkusyjne, produkujemy ślepe testy, pokazujemy jak jest w naszych sklepach perkusyjnych i wiele, wiele innych. Odnosimy wrażenie, że albo lubisz tylko wywiady (co może być prawdą) albo po prostu nie śledzisz naszego portalu na bieżąco. Codziennie przekazujemy naszym widzom i czytelnikom kilka unikalnych treści.

3. Ślepe Testy = nietrafiony pomysł. Jesteśmy totalnie innego zdania - w 4 edycjach wzięlo udział przeszło 500 perkusistów. Bardzo ciekawe są podsumowania w aspekcie trafności, a przede wszystkim wyboru na ślepo produktu. Odnosimy i tutaj wrażenie, że wcale ciebie to nie interesuje. Przy okazji czy mógłbyś podać, co Twoim zdaniem, jeszcze jest nietrafione marketingowo?

4. Bzyczenie - hmm - naprawdę to ci przeszkadza - czołówka 10 sek.? Jeśli tak, to mamy prośbę - postaraj się to przewinąć na playerze. Czołówka ma za zadanie reklamować portal lub daną grupę filmów. Co dwa lata zmieniamy jej sound i animację. Weźmiemy pod uwagę i Twoje zdanie w tworzeniu nowych czolówek.

5. Relacja z MDF - Nie możemy zgodzić się z Tobą i w tym temacie.

Jest to krótki reportaż (tak jest zatytułowany nasz post o tym wydarzeniu), który zdecydowaliśmy się opublikować właśnie w formie reportażu, a nie mega produkcji. Nasz portal nie miał dostępu do profesjonalnych nagrań z konsolety, nie mógł dysponować oświetleniem oraz nie mógł dłużej niż 2 minuty filmować gwiazd na scenie. Na pewno firma Meinl uraczy ciebie zadowalającą produkcją, tak jak to robi od wielu lat. My właśnie montujemy bardzo ciekawe wywiady z Artystami. May nadzieję, bo przecież lubisz wywiady, że ciebie zadowolimy.

Podsumowując jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię i zapraszamy do większego udziału w życiu naszego/Waszego/Twojego portalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beat.it

 

żeby nie było że jestem hejterem, wyrażam swoje krytyczne zdanie, bo wiecie dobrze że krytyka jest ważna niż głaskanie sie wzajemne, bo to nic nie daje nie daje rzetelnego feedbacku z rynku.

 

Ja bardzo cenię wasz portal i oglądałem praktycznie każdy filmik, jednakże wydaje mi się że parę poprawek powinniście dokonać o którym wspomniałem,

 

 

ok wywiady mam omówione i tu raczej szkoda że Maciej nie jest zainteresowany bp to jeden z najważniejszych perkusistów i w dodatku jak mniemam macie do niego łatwy dostęp.

 

Z kolejnych marzących mi się wydiadów to Pan Wojtek Szymański wywiad z tym cżłowiekiem jak mniemam jest sporym wyzwaniem ale byłby perełką dla paru maniaków Kobonga

 

co do ślepych testów , przecież AVANT też robił takie i wrzcał na fb i jakoś przestał. Nie wiem czy jest sens robienia tego gdyż tak naprawdę mało ktory użytkownik rzeczywiście jest w stanie rozpoznać brzmienie talerza. Robicie głownie testy ostatnio tureckich blaszek i naprawdę loterią jest trafienia, każda ta blaszka jest inna i niepowtarzalna. Jaki jest więc sens robienia takich testów co to tak naprawdę daje. Naprawdę lepszym pomysłem są normalne testy sprzętu, przykładowo. Granie na konkretenych blaszkach różnych producentów z takim samym podkładem muzycznym, wtedy słuchacz miałby szanse poznać jak np dana blacha siedzi w konkretenej muzie, jak się z nią miksuje.

 

Taki test byłby pomocny w doborze instrumentów i byłby o wiele bardziej potrzebny niz to zgaduj zgadula jaki turas :)

 

Co to tych waszych czołówek to ja wiem po co są czołówki ale te wasze po prostu męczą ucho dla kogoś kto naoglądał waszych klipów już bardzo dużo. wolałbym coś o wiele bardziej mniej irytującegom ale to szczegół w sumie, tak zawsze to przewijam suwakiem :)

 

 

Relacja z MDF ok macie swoje racje, ale internauta nie wie o wszystkich niuansach takiej pracy i widzi efekt końcowy a w nim trzęsący się obraz kamerki z ręki i dźwięk także z tej kamerki co nie jest jakoś za fajne

 

generalnie moje uwagi nie są przeciw wam, bo cenię kazdą inicjatywę popoularyzacyjną bębnienie i to wszystko co z nim związane.

 

co do jeszce prezentacji sprzętu to nie za wiele tego macie chyba, ale ok sprawdzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Anarchismo, Przede wszystkim dziękujemy za wyrażenie Twojej opinii. Musimy jednak się do niej odnieść.

1. Wywiad ze Ślimakiem - Maciej nie jest zainteresowany. Może kiedyś zmieni zdanie.

2. Wywiady - To miłe, że ci się ten temat podoba. Wywiady, to tylko część naszej działalności. Piszemy o nowościach muzycznych, sprzętowych, realizujemy testy sprzętu perkusyjnego, produkujemy koncerty, jesteśmy tam gdzie są ciekawe wydarzenia perkusyjne, produkujemy ślepe testy, pokazujemy jak jest w naszych sklepach perkusyjnych i wiele, wiele innych. Odnosimy wrażenie, że albo lubisz tylko wywiady (co może być prawdą) albo po prostu nie śledzisz naszego portalu na bieżąco. Codziennie przekazujemy naszym widzom i czytelnikom kilka unikalnych treści.

3. Ślepe Testy = nietrafiony pomysł. Jesteśmy totalnie innego zdania - w 4 edycjach wzięlo udział przeszło 500 perkusistów. Bardzo ciekawe są podsumowania w aspekcie trafności, a przede wszystkim wyboru na ślepo produktu. Odnosimy i tutaj wrażenie, że wcale ciebie to nie interesuje. Przy okazji czy mógłbyś podać, co Twoim zdaniem, jeszcze jest nietrafione marketingowo?

4. Bzyczenie - hmm - naprawdę to ci przeszkadza - czołówka 10 sek.? Jeśli tak, to mamy prośbę - postaraj się to przewinąć na playerze. Czołówka ma za zadanie reklamować portal lub daną grupę filmów. Co dwa lata zmieniamy jej sound i animację. Weźmiemy pod uwagę i Twoje zdanie w tworzeniu nowych czolówek.

5. Relacja z MDF - Nie możemy zgodzić się z Tobą i w tym temacie.

Jest to krótki reportaż (tak jest zatytułowany nasz post o tym wydarzeniu), który zdecydowaliśmy się opublikować właśnie w formie reportażu, a nie mega produkcji. Nasz portal nie miał dostępu do profesjonalnych nagrań z konsolety, nie mógł dysponować oświetleniem oraz nie mógł dłużej niż 2 minuty filmować gwiazd na scenie. Na pewno firma Meinl uraczy ciebie zadowalającą produkcją, tak jak to robi od wielu lat. My właśnie montujemy bardzo ciekawe wywiady z Artystami. May nadzieję, bo przecież lubisz wywiady, że ciebie zadowolimy.

Podsumowując jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię i zapraszamy do większego udziału w życiu naszego/Waszego/Twojego portalu.

 

Kolega wyraził swoja subiektywna opinię, polemizowanie z nimi jest pozbawione sensu. To co poddaje krytyce kolega jest jego osobistym odczuciem i należy to uszanować a nie udowadniać że jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bialykrzys, szanujemy wypowiedź anarchismo i bardzo dobrze wiemy, że jest ona subiektywna. Jednak pozwól nam na możliwość polemiki. Zdanie można zawsze zmienić lub pozostać przy swoim. My po prostu z kilkoma rzeczami się nie zgadzamy i chcemy to wyrazić. Przyjmujemy krytykę i na pewno wyciągniemy wnioski.

 

[ Dodano: 01-10-2016, 23:39 ]

Anarchismo, gdyby to był hejt, to byśmy na pewno nie odpowiadali na takie zachowania. Hejt jest hejt.

Zwrócimy uwagę na Twoje spostrzeżenia.

Ślimak - nawet nie wiesz jak blisko hehehe. Może kiedyś dane nam będzie porozmawiać w wywiadzie, bo w innych okolicznościach wychodzi nam to bardzo dobrze.

Wojtek Szymański- Cześć naszego zespołu wręcz wychowała się na Kobongu, nawet jeden z kolegów grał przez chwilę z basistą tego zacnego bandu. Sprawdzimy co Pan Wojtek porabia, może namówimy go na parę słów do kamery.

Ślepe Testy - mamy do przeprowadzenia ok 60 testów w tym i w następnym roku. Będzie testowany różny sprzęt, nie tylko turecki. Ciekawy jestem co powiesz o wynikach testu membran. Temat na czasie, a wg. biorących udział jednak Remo bardziej się podoba, choć tak wielu zrezygnowało z używania Remo na rzecz innych producentów.

Co do samych testów instrumentów, to w naszym dziale testy jest ponad 40 testów blach i będzie ich jeszcze więcej.

Jeszcze raz dzięki za uwagi i mamy nadzieję, że rozumiesz nasze kontrargumenty. Staramy się rozwijać i słuchać uwag, ale też mamy prawo do obrony. Strzała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam prawo do obrony, ja przeca nie atakuje

 

jak kolega wyżej wspomniał wyrażam swoje subiektywne zdanie, nigdy nie bałem sie mówic tego co myślę co niestety nie jest przez wielu ludzi dobrze widziane, inni to doceniają

Kolega wyraził swoja subiektywna opinię, polemizowanie z nimi jest pozbawione sensu. To co poddaje krytyce kolega jest jego osobistym odczuciem i należy to uszanować a nie udowadniać że jest inaczej.

 

każdy na forach wyraża zawsze subiektywną opinię. myślę że dla twórców kanału opinie są wartościowe, tym bardziej szczere, gdyby wszyscy zechcieli się wypowiedzieć o kanale beat it tak jak ja, to byłaby to wartość nie do przecenienia dla twórców kanału.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Anarchismo, Przede wszystkim dziękujemy za wyrażenie Twojej opinii. Musimy jednak się do niej odnieść.

1. Wywiad ze Ślimakiem - Maciej nie jest zainteresowany. Może kiedyś zmieni zdanie.

2. Wywiady - To miłe, że ci się ten temat podoba. Wywiady, to tylko część naszej działalności. Piszemy o nowościach muzycznych, sprzętowych, realizujemy testy sprzętu perkusyjnego, produkujemy koncerty, jesteśmy tam gdzie są ciekawe wydarzenia perkusyjne, produkujemy ślepe testy, pokazujemy jak jest w naszych sklepach perkusyjnych i wiele, wiele innych. Odnosimy wrażenie, że albo lubisz tylko wywiady (co może być prawdą) albo po prostu nie śledzisz naszego portalu na bieżąco. Codziennie przekazujemy naszym widzom i czytelnikom kilka unikalnych treści.

3. Ślepe Testy = nietrafiony pomysł. Jesteśmy totalnie innego zdania - w 4 edycjach wzięlo udział przeszło 500 perkusistów. Bardzo ciekawe są podsumowania w aspekcie trafności, a przede wszystkim wyboru na ślepo produktu. Odnosimy i tutaj wrażenie, że wcale ciebie to nie interesuje. Przy okazji czy mógłbyś podać, co Twoim zdaniem, jeszcze jest nietrafione marketingowo?

4. Bzyczenie - hmm - naprawdę to ci przeszkadza - czołówka 10 sek.? Jeśli tak, to mamy prośbę - postaraj się to przewinąć na playerze. Czołówka ma za zadanie reklamować portal lub daną grupę filmów. Co dwa lata zmieniamy jej sound i animację. Weźmiemy pod uwagę i Twoje zdanie w tworzeniu nowych czolówek.

5. Relacja z MDF - Nie możemy zgodzić się z Tobą i w tym temacie.

Jest to krótki reportaż (tak jest zatytułowany nasz post o tym wydarzeniu), który zdecydowaliśmy się opublikować właśnie w formie reportażu, a nie mega produkcji. Nasz portal nie miał dostępu do profesjonalnych nagrań z konsolety, nie mógł dysponować oświetleniem oraz nie mógł dłużej niż 2 minuty filmować gwiazd na scenie. Na pewno firma Meinl uraczy ciebie zadowalającą produkcją, tak jak to robi od wielu lat. My właśnie montujemy bardzo ciekawe wywiady z Artystami. May nadzieję, bo przecież lubisz wywiady, że ciebie zadowolimy.

Podsumowując jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię i zapraszamy do większego udziału w życiu naszego/Waszego/Twojego portalu.

 

Najważniejsze jest to abyście Wy wierzyli w sens tego co robicie:)

Zapytam tylko jaka jest możliwość weryfikacji osoby biorącej udział w ślepym teście? Jaki obraz daje wynik jeśli np. z 500 testowanych połowa to osoby, które nie trzymały nigdy pałek w ręku i robią test dla zabawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bialykrzys, zawsze jest jakiś procent błędu. Zakładamy jednak, że jesteśmy portalem perkusyjnym i większość głosujących to właśnie perkusiści.

Wierzymy i to bardzo w to co robimy!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bialykrzys, zawsze jest jakiś procent błędu. Zakładamy jednak, że jesteśmy portalem perkusyjnym i większość głosujących to właśnie perkusiści.

Wierzymy i to bardzo w to co robimy!!!!

 

Ok, dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...