Skocz do zawartości
bobi916

Zakup perkusji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym zakupić perkusję. Rozglądałem się tutaj wcześniej i otrzymałem kilka propozycji jednak stwierdziłem że warto w pierwszej kolejności pożyczyć perkusję pograć chwilę i stwierdzić że to jest instrument przy którym człowiek staje się szczęśliwy :) Udało się pożyczyć perkusję jednak przyszedł czas jej zwrotu i zakup własnej.

 

Budżet to max 3000 - 3500 zł ZA KOMPLET

Stan: Używana w dobrym stanie GOTOWA DO GRY

Przeznaczenie: głównie wesela

 

Proszę o oferty:

 

Myślałem nad taką ofertą:

http://www.olx.pl/oferta/perkusja-pacyfic-pdp-cx-series-by-drum-workschop-komplet-CID751-IDht2e7.html#560963d226

 

Co powiecie o powyższym zestawie. Może ktoś z szanownych kolegów pomoże i ułożyć coś lepszego tańszego :D

 

Pozdrawiam Bartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bebny ok, ale talerze to totalna porazka. Az smutne, ze ktos ma fajne garnki i psuje to wszystko podrzednymi blachami. Niestety, bebny to tylko polowa sukcesu, na porzadne talerze tez trzeba wydac troche pieniedzy. To lepiej zejsc z bebnami pietro nizej na jakos srednia klase - (z odpowiednimi naciagami mozesz duzo wyciagnac z fajnych bebenkow - najlepiej starsze z lat 80, 90- ych), dostaniesz fajny zestaw do 2000 zl i zainwestowac w fajne talerze wyzszej sredniej polki.

 

[ Dodano: 22-09-2016, 10:02 ]

P.S. Mam lakierowany Mapex Mars Pro - porzadna srednia klasa. Pelny zestaw z osprzetem gotowy do gry. Do tego nastepujace blaszki do gry w mniejszych pomieszczeniach.

 

Paiste Hi hat 505

Paiste 505 Ride

Paiste Sound Formula 16

 

Paiste 505 to wysoka srednia polka, Sound Formula to linia zawodowa.

 

Perkusja 1800 zl, blaszki 1400 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym rozważył ofertę Irekmirsko, moim zdaniem jest bardzo ok. Ten stary Mars Pro to bardzo fajne bębny. Zresztą sam posłuchaj:

 

 

Blachy również niczego sobie. Paiste 505 to taki niby tańszy odpowiednik 2oo2, który dla mnie brzmi po prostu lepiej. Widocznie wolę ich jaśniejsze brzmienie niż 2oo2. Niby klasa średnia, ale brzmi zawodowo. Zdecydowanie lepsze niż Alphy, które rzekomo zastąpiły serię 1000, która z kolei zastąpiła 505. Paiste Sound Formula to półka pro. Obydwie serie już nieprodukowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wesela bier elektroniczną :)

ale talerze to totalna porazka[/quote)

Nie przesadzaj,są gorsze-no ale lepsze też,nie sądzę aby ktoś docenił dzwięk talerzy na weselach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na wesela bier elektroniczną :)
ale talerze to totalna porazka[/quote)

Nie przesadzaj,są gorsze-no ale lepsze też,nie sądzę aby ktoś docenił dzwięk talerzy na weselach ;)

 

Są gorsze, ale w tej cenie, którą proponuje gość, można już zdobyć blachy pro. Ten Pacific z tymi blachami i statywami to fajna opcja, ale za maks 2500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie, mam ride 2002 i dla mnie jest troche za ciemny. 505 -ka w przeciwnoscie ma miekkie, jasne brzmienie. Taka uniwersalka, probowalem z nia grac tematy jazzowe i pieknie wyszlo. No i na mocniejsze granie tez git jak mocniej sie puknie w talerzyk. A 13-ka hi hat to tez piekna rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...