Skocz do zawartości
camel88

Takie pytanie ... nie pogięło kogoś ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska, nie ludzie. Nie zaniżajcie chamsko cen na forum internetowym.

 

To co robicie to jest spekulacja, a Wy być może na tym zarabiacie.

 

7 tys. to wszystko razem oczywiście nie jest warte, ale jeszcze kiedyś zapragniecie tych blach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bialykrzys, Gdzie? Te w stanie idealnym ;)

śmieje się, bo prawie uwierzyłem w tkie ogłoszenie bez zdjęcia a jak zapytałem sprzedającego to okazało się, że owszem Paiste ale Rock :), ale poszedł za 3,5 tys.

Aldi zarobiłem na tym zaniżeniu ceny... sam nie wiem ile, za to zostałem forumowym chamem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, żałuję, że się wdałem w tą dyskusję.

no co Ty aldi, spox i luz, nie wyczuwasz żartu? nie mam do Ciebie pretensji za te wpis.

Może zbyt poważnie zabrzmiało z tym chamem, zapomniałem dać uśmiech:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łoj tam, łoj tam - no wiem żarty, żartami, ale czasem ktoś chce coś poważnie sprzedać, a dzieci i młodzież też to czytają i mama im nie kupi, bo za drogo mówio na forum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
łoj tam, łoj tam - no wiem żarty, żartami, ale czasem ktoś chce coś poważnie sprzedać, a dzieci i młodzież też to czytają i mama im nie kupi, bo za drogo mówio na forum .

no też prawda, koniec z żarcikami o cenach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusze biznesu tak mają - nie rozumieją, że używka, choćby w idealnym stanie, nie jest warta tyle co nówka. Był tu już taki na forum, co blachy Sabiana próbował sprzedawać po wyższej cenie niż w sklepie, więc ten tutaj to żadne kuriozum (ten zestaw na thomannie kosztuje ~7900).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...