Skocz do zawartości
camel88

ćwiczenia na niezależnośc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakie polecicie cwiczenia , ksiązki , albo wideo na niezależnosc kończyn w grze na perkusji ? Co robić by ręce i nogi stukały tak jak chce głowa ? Dzięki za odpowiedzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poczatek - to nie zart - ustawic perkusje odwrotnie np stopa lewa noga hihat prawa noga, werbel prawa reka, hihat talerze lewa reka.

naucz sie grac wszystkie rytmy i przejscia w ten sposob. efekt niewiarygodny.

kolejne rzeczy podrzuce jak przerobisz to co napisalem.

 

pozdr.

J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój patent jest taki: bierzesz np. pierwszą stronę Stick Control i grasz rękami jedynki, a nogami po kolei jedziesz ćwiczenia z książki. A potem na zmianę, nogi grają jedynki, a ręce ćwiczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na poczatek - to nie zart - ustawic perkusje odwrotnie np stopa lewa noga hihat prawa noga, werbel prawa reka, hihat talerze lewa reka.

naucz sie grac wszystkie rytmy i przejscia w ten sposob. efekt niewiarygodny.

kolejne rzeczy podrzuce jak przerobisz to co napisalem.

 

pozdr.

J.

 

Dośc ciężkie zapronowałeś, bo nie każdemu sie to uda choć wielu jest dobrymi bębniarzami, ale nie jest niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja(zz)centy , dzięki za radę . Jakoś idzie , myślałem , ze bedzie gorzej . Pewne uderzenia idą bez problemu , inne ... też idą . Mam twina , ciasno i tak wszystko ustawione , że taka roszada zestawu będzie kłopotem . Więc lewą biję w centralę , a resztę da się jakoś pogodzić . W sumie to nie chce być oburęcznym , tylko chciałbym by każda kończyna nie podążala za innymi . Mistrzem bębniarzem nie zostanę , ale zafascynowało mnie właśnie to , jak można wyćwiczyc nogi i ręce , żeby każda szła własnym torem .pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To straszne ale jak tak ustawię to znów jestem początkującym Tragedia

 

Pierwszym krokiem do niezależności kończyn jest świadomość kończyn. Jeśli nie jesteś w stanie grać przy odwrotnym ustawieniu, to znaczy, że kończyny myślą za Ciebie i robią to, co one chcą. Trudno jest nawet wyobrazić sobie, jak miałaby wyglądać "niezależność" czegoś, nad czym w ogóle nie panujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...