Skocz do zawartości
nexusprime

Behringer XD8USB - Czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem klawiszowcem i trochę próbuję na gitarze elektrycznej.

Od zawsze marzyłem abym nauczyć się grać na blachach.

Z racji większej uniwersalności i łatwiejszego mixu stwierdziłem że postawie na blachy elektroniczne.

Nie chcę dużo wydawać bo gram hobbistycznie. Chciałbym sie zmieścić gdzieś w 1400zł co nie pozostawia mi dużego wyboru z nowego sprzętu.

 

Czy Behringer XD8USB się nada?

 

Posiada on choke i czułe pady, oraz cymbały czy może działają na zasadzie 0 albo 1?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank nie ma czołka, a co czułości... da się grać ciszej i głośniej, ale zawsze każde uderzenie będzie brzmiało identycznie. W zasadzie oprócz mózgu, to ten zestaw nie różni się budową od mojego Alesisa (inny kolor plastików). Dołóż ciut i znajdź jakiegoś Black Hawka, bo te 123 brzmienia to jakiś żart. Tam się nawet jednego zestawu tomów nie da ułożyć, bo to brzmi jak walenie w plastikowe pudełka, a reszta to pierdnięcia, jakieś skrecze djskie, hihat jest JEDEN, werbel praktycznie też.

 

Albo podpinasz się pod kompa, albo "grasz" jak robot.

 

EDIT: A, to nie są żadne naciągi, tylko guma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będą podpinał pod kompa by używać ezdrummer ale czasami będę chciał sobie pograć też bez kompa.

Odnośnie black hawków to powiem szczerze że w tej cenie chyba wolałbym kupić milenium mps-425 to jest marka thomanna i generalnie prawie to samo z tą różnicą że thomann daje lepszy moduł dźwiękowy jak w HDX-ach ?

Gdyby w tych SBX był inny moduł z midi out to bym się nie zastanawiał.

 

[ Dodano: 21-11-2016, 14:15 ]

Kupiłem xd80usb bo zrobili mi 1600zł za nowy. Jak będą złe brzmienia to sobie wezmę z ezdrummera:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...