Skocz do zawartości
Zielona_Miska

Zestaw do 3.500 bez blach

Rekomendowane odpowiedzi

Hej szukam zestawu perkusyjnego, z wyższej lub średniej półki, profesjonalny lub półprofesjonalny, o ciepłym brzmieniu... planuje wydać około 3.5kafla na zestaw bez blach (blachy za jakiś czas kupie oddzielnie) lubię funkowe, bluesowe rockowe i jazzowe granie. Znalazłem ciekawe zestawy PDP Concept maple firmy DW i Pearl Decade Maple.

Co myślicie o tych zestawach? Ja szukam dalej bo chce się rozeznać co lepsze zanim wydam te kilka klocków.

Może Wy macie jakieś pomysły? Proszę o poradę :) z góry dzięki. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim używki :) Mapex Saturn, Orion, Tama Starclassic, może Superstar, Sonor 3007/2007, pearl mmx. Sporo dobrego sprzętu w tej cenie :) Ten PDP tez spoko, ale jednak półka niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to co napisał kolega atem - używki tych serii, zadne nowe chinskie swiecące cacka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wybór to Tama Starclasic Maple, jednak w tej kwocie można zapomnieć za używkę. Równie dobre Straclassic Performer Brzoz/Bubinga jednak podobnie z ceną. Za takie pieniądze można kupić Starclasic Performer Brzozę.

Spójrz jeszcze na Gretsch Renown Maple.

 

PS Zakładam, że za chwilę użytkownik jaworki 7 będzie mnie zaginał i znajdzie Ci wymienione sprzęty za połowę ceny, tylko proponowane przez niego rozwiązania będą nieco skomplikowane i z wieloma założeniami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru: Sonor 3000. Piekne, cieple brzmienie. Chyba najlepsza seria Sonora w stosunku ceny do osiagow. Ta seria byla cenowo zakwalifikowana jako wyzsza srednia polka ale mozna bylo spokojnie zaliczyc o pietro wyzej i porwonac do Sonora Hi Lite. Sonor 3000 to w pelni profesjonale bebny. Ja osobiscie mam zgrabna konfiguracje 8, 10,12,14 i 20-ke centrale. Cena 3300

 

Tama Arstar II - najwyzszy model Tamy w przelomie lat 80-90 ych. Klonowe, cieple brzmienie:

Ze wzgledu na bardzo szerokie mozliwosci strojenia mozna tym zestawem zagrac przy odpowiednich naciagach praktycznie wszystko.

 

Konfiguracja: 10,12,14,16,22.

 

Cena 3500 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...