Skocz do zawartości
LordOfTheFlies

Werbel do około 1500 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , poszukuje werbla do okło 1500 zł. Zastosowanie werbla ma być do grania muzyki metalowej i pochodnych , czyli werbel z porządnym pierdyknięciem. Tutaj biorę pod uwagę pearla 13x6,5 Joey Jordisona , Tama 13x7 Starphonic ewentualnie mapex black panther BPML3700LNW 13x7. Co by było z tego najlepszym wyborem ewentualnie co byście innego polecili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 13-tek to rozważ tego:

Tama SLP Sonic Steel

Był tu parę razy omawiany i opinie są jednoznacznie pozytywne.

Swoją drogą, jest jakiś konkretny powód, dla którego rozważasz 13-ki? W ciężkiej muzie zdecydowanie dominują werble 14-to calowe i w założonej cenie jest parę naprawdę dobrych modeli wartych uwagi. Rozważasz 14-kę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyż 14 posiadam ;) i chciałem coś o innym brzmieniu. A co byś mógł ewentualnie z 14 zaproponować bo w sumie na pierwszy pomysł na werbel to byłą tama SLP bbs 14x8. Tylko później zakres finansowy się zwiększył to i możliwości wyboru również ;). A tego rozważałem ale w sklepach w których szukałem ich nie było bo to model, którego już nie produkują z tego co się dowiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro szukasz innego brzmienia, niż już masz, to trochę trudno cokolwiek proponować bez informacji, na czym obecnie grasz :)

Generalnie miałem na myśli Pearla Sensitone , Mapexa Daisy Cutter , Gretscha sygnaturę Taylora Hawkinsa. Osobiście bardzo mi się podoba też Tama SLP Vintage Hammered Steel . Kuty korpus sprawia, że ten werbel nie brzmi jak typowy werbel stalowy. Wspomniana przez Ciebie Tama Starphonic Steel w rozmiarze 14x6 to też bardzo ciekawa propozycja. Troszeczkę ponad budżet jest Tama SLP Black Brass, jednak jest to tak udany werbel, że warto o nim wspomnieć. Być może w założonym budżecie dało by się skombinować stalowego Sakae - musiałbyś pogadać z kolegą th0rnem.

Przy czym skoro szukasz 'drugiego' werbla to pomysł 13-ki wydaje się być całkowicie uzasadniony. Co nie zmienia faktu, że Sonic Steel to werbel bardzo dobry i warto go przygarnąć. Tym bardziej, że prawdą jest to, że został wycofany z produkcji. Zawsze możesz kupić wysyłkowo, a jak Ci nie przypasuje, to zrobić zwrot. Wiem, zawracanie dupy, niemniej w polskich realiach nie za bardzo można liczyć, że sklep w pobliżu będzie miał na stanie wszystko, czego zapragniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak bębny na których właśnie gram to mapex meridian reven black i werbel który posiadam jest właśnie werblem z tego zetawu czyli 14x6 klonowo brzozowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten zestaw - Meridan Black. Jesli ktos gra twarda, glosna muzyke to idealne gary. Ale tym werblem to Mapex sie nie popisal. Dla mnie byla totalna porazka. Ja mam Perelke Free Floatinga 14-6 i to jest do mocnej muzy petarda. Cenie 1300zl. Jako alternatywa Tama Brass 14-5 cena 900 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dalej szukasz, to mam Pearl Sensitone Stainless Steel. Taniej niż zakładany budżet.

 

[ Dodano: 19-05-2017, 19:51 ]

Irekmisko, czy to znaczy, że chcesz sprzedać Perełkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. nie chce tworzyć kolejnego wątku dlatego podepnę się tu  szukam podobnie jak kolega. I bardzo spodobała mi się Tama SLP Sonic Steel 13x6.5 tylko pytanie do użytkowników. Jak wrażenia z gry ? I gdzie wogole w Polsce można takowy werbel zakupić ? : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...