Skocz do zawartości
Hektor

Werbel Pearl Masters & Pearl Masters

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono .

Szukam werbla jak w temacie (brzoza /klon) i zaintrygowało mnie to że Pearl Masters strasznie trzyma cenę.

Używane werble wiszą na allegro czy OLX w cenach po 1100 zł ? gdzie nowego Mastersa można wyrwać w podobnych Pieniądzach .

Czy nowe produkty Pearla są gorsze i lepiej kupić starszy model ?

Czy jest to fobia sprzedających ?

Który Masters jest wart swojej ceny ?

Nie mam możliwości ograć tych werbli :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną jest taka, że stare Mastersy MMX, MRX, MBX, CMX, BRX to dzisiejsze Masters Premium (MMP, MRP, BMP, MPL z najnowszych Maple Reserve) czyli półka wysoka, nowsze MCX,BCX to teoretycznie półka nieco niżej - zastąpiły serię Session. Nowy werbel MCX kosztuje w granicach 1000 zł a werbel MMP prawie dwa razy więcej

 

[ Dodano: 04-01-2017, 15:34 ]

Seria Masters jest produkowana od 1993 roku mniej więcej i przez te wszystkie lata zmieniała zarówno swoje miejsce w hierarchii - w połowie nowego tysiąclecia ustąpila 1 -go miejsca w Pearl'u serii Reference (mam na myśli bębny seryjne bez wyliczania w to customowych Masterworks) jak i zmieniała się pod kątem technicznym . Pojawiły się nowe wersje serii, jedne tańsze inne drogie i dlatego niektóre starsze używane Mastersy mogą być droższe niż nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo dzięki za pomoc i wyczerpującą odpowiedz .

Mam jeszcze pytanie czy ogrywałeś może werble z serii MCX,BCX ?

Warte są wydanej kasy ? Czy lepiej szukać coś ze starej serii ?

Mam shell BCXa i bardzo fajnie to gada .

Szukam czegoś co zostanie już u mnie na długo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogrywałem zarówno mcx i mmx, mam teraz akurat mmx 14:5,5 miałem tez 14:6,5. Moim zdaniem MMX to jest klasa, MCX jednak jest wyraźnie uboższy brzmieniowo, nie twierdzę że jest zły. Jest po prostu gorszy i dlatego tańszy.

 

Nowego MCX nie warto więc kupować bo można nawet taniej kupić starszego MMxa, ja kupiłem swojego w idealnym stanie za 900 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anarchismo dzięki .

MMX za 900zł w idealnym stanie to dobra cena .

I tak tez chyba zrobię i poszukam czegoś ze starszych serii .

Wielkie dzięki za rozjaśnienie mi w głowie .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...