Skocz do zawartości
dominik0303

Podłączenie metronomu pod mikser

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie podłączenia metronomu.

Jestem w posiadniu miksera firmy Suntec M225 FX, chce podpiąć do niego metronom w wejście line które jest po wejsciem XLR, w jaki muszę sie zaopatrzyć przewód aby nie stracić na jakości/mocy w przesyłaniu sygnały (bez przejściówek)

Ma to być duży jack stereo/mały jack stereo czy duży jack mono/mały jack mono czy jeszcze inaczej ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrza Ci dużego jacka mono.

Nie wiem jak Twój metronom, ale mój ma wyjście liniowe duży jack, więc w takiej sytuacji potrzebny jest kabel duży jack-duży jack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy dokładnie chce podłączyć tablet, źle napisałem

W tej chwili jak podłączam to jest sygnał ale bardzo słaby i trzeba troche jacka wyciągnąć z miksera i "łapie" moc. Chciałbym wiedzieć na jakim przewodzie to będzie funkcjonowało poprawnie mono/stereo z której strony jaki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tablet, czyli domyślam się, że używasz wyjścia słuchawkowego. Słuchawkowe jest stereo, więc potrzebujesz kabla mini jack stereo z jednej strony i dwa duże jacki mono z drugiej.

Np. taki.

Wetknij to w któryś kanał stereofoniczny miksera (5/6 albo 7/8).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...