Skocz do zawartości
marq83

Scatman John - I'm a Scatman - drum cover

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich pięknie. Zapraszam do oglądania mojego nowego drum coveru, do jednego z najlepiej rozpoznawalnych utworów z lat 90'tych - Scatman John - Scatman (Ski-ba-bop-ba-dop-bop)

 

Aktualizacja: od dzisiaj film jest dostępny wyłącznie na platformie Vimeo pod linkiem:

 

film youtube jest zablokowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. To mój własny wymysł złożony z talerzy Meinl classics china 12" i Meinl classics splash 10". Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3:48 ucięło Ci lewą pałkę.

 

Zagrane jak zawsze rewelacyjnie. Akurat w tym miksie wkurza mnie to, że słychać nie tylko to, co grasz. Jest jeszcze co najmniej cykanie szesnastkami i szesnastki na werblu pod koniec fraz. Wolałbym posłuchać z samym Tobą.

 

A, no i fajne przylansione logo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Kurde, ale lipa - ty wiesz, że ja tego nie zauważyłem. Na tym ujęciu za mną na półce stała butelka a na ziemi leżały kable. Głupio to wyglądało i nałożyłem na film wycinek zdjęcia obrobiony w photoshopie bez tych rzeczy. Dopóki ręka nie wchodzi w to pole, to wszystko jest ok. W tym miejscu miało być już inne ujęcie. Teraz już po ptokach:) (bo chyba nie da się podmienić filmy na YT bez utraty wyświetleń oraz komentarzy?)

 

Jeśli chodzi o mix to niestety w oryginalnej ścieżce hihat tak jak mówisz, dość mocno się wybija.

 

[ Dodano: 17-01-2017, 21:08 ]

Video poprawione i wrzucone ponownie na YT, link zaktualizowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...