Skocz do zawartości
xanjarek

Gumy/osłony na obręcze (pady elektroniczne) - gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam pytanie - gdzie mogę dorwać gumowe osłony na obręcze takie jak są np. na bębnach Dig Drum lub alesis i innych siateczkowych? Wziąłem kawałek takiej obręczy do Castoramy, ale tam nie wiedzieli czy kiedykolwiek takie coś mają... w sklepach perkusyjnych też nie mają tego i na alledrogo - tylko na ŚCP były 3 sztuki i to tyle (w dodatku 20zł sztuka).

 

Będę wdzięczny za poradę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupisz w sklepie z art. z gumy ( jest to rodzaj uszczelki sprzedawany " na metry " )

 

Myślałem że ktoś wskaże dokładnie jakiś sklep - ale faktycznie szukając Twoim tropem, faktycznie jest tego trochę w necie :-) Czyli uszczelka typu U

 

Nawet na alledrogo po wpisaniu takiego hasła wyskakuje kilka sklepów:

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=uszczelka+typ+u&bmatch=s0-aut-1-4-1025

 

Dzięki! :-)

 

[ Dodano: 18-01-2017, 09:05 ]

Mają w Thomannie, na metry:

 

https://www.thomann.de/pl/tdrum_rimnoise_eliminator.htm

 

Zapytaj też pana Kazimierza z Dig Drum. Na forum jest jako Robert Serafin, na zdjęciu z Chambersem.

 

O widzisz faktycznie mają na metry - tylko 4 razy drożej niż u nas w polskim sklepie gdy artykuł nie jest przeznaczony bezpośrednio dla perkusji.

 

Dlaczego te sklepy/producenci tak ździerają z bębniarzy... :( Za wszystko każą płacić jak za zboże - tu mamy dobry przykład z uszczelką - jak uniwersalna to 5zł/1mb, jak do perkusji (mimo, że w 99% to samo) to już 25zł/1mb.

 

Podobnie miałem z motylkiem do statywu - jak perkusyjny TAMA to nawet 14zł za sztukę - w castoramie czarny plastikowy motylek 2,4zł/szt....

 

Dzięki Panowie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego te sklepy/producenci tak ździerają z bębniarzy...
Wykorzystują swoją markę i naszą niewiedzę (choć akurat w Polsce z tą niewiedzą u perkusistów chyba tak źle nie jest), rurka perkusyjna Pearla zawsze będzie kilka(naście) razy droższa niż rurka ze sklepu z rurkami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śląskie Centrum Perkusyjne mają osłony gumowe na obręcz w rozmiarach 8,10,12 cali po 35zl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...