Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam, szukam opinii użytkowników czegoś więcej od samoróbek z butli gazowych...

 

przypatruję się zenko i lunadrums i biorąc pod uwagę próbki z yt to te drugie biją na łeb zenka we wszystkim poza kolorem i gwintem na statyw.

 

yt nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem, ale zenek ma być podobno idealnie zestrojonym instrumentem (i hitem na zagranicznych forach), a luna tylko, albo aż krakowską manufakturą.

 

luna ma fajnie przygotowane dema, a promocja zenka śmierdzi amatorką i kitem marketingowym - w dodatku tylko pisanym.

 

a może nie warto w obu przypadkach aż tyle płacić? tylko jakoś nie mam zaufania do niedoszlifowanych butli gazowych

 

podsumowując: z tego co słyszę na prezentacjach to luna jest o 3 klasy piękniejsza brzmieniowo i 700 tańsza

 

chętnie poznam wasze zdanie

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie temat już ma ponad rok, ale postanowiłem wyjaśnić kilka kwestii.

LunaDrums nie są wykonywane ze starych turystycznych butli gazowych, jak inne tank drumy rodzimej produkcji. Strojenie jest równie precyzyjne co w Zenko.
Najnowszy model LunaDrums CZANDRA posiada dźwięki harmoniczne zbliżone do hang. Jeśli chodzi o kolor tego modelu, to nie ma żadnych ograniczeń. Cała paleta RAL jest dostępna.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...