Skocz do zawartości
Hubertwro12

Drewno, perkusja do 4k

Rekomendowane odpowiedzi

Hej podacie mi drewna z których robione są bębny, opis, barwa, ton itp, możecie np linki próbek dźwiękowych podać z yt, konkretne modele

 

I prosiłbym o polecenie perkusji, modelu, jakiś link(same bębny najlepiej 10,12,14,16,22 (nie musi być koniecznie 16")) do 4k 4500 max z każdego rodzaju drewienka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę i bardzo lubię pomagać innym, ale pomagać, a nie robić coś za kogoś.

Ty napisałeś listę wymagań i czekasz, aż ktoś zrobi ją za Ciebie ;)

 

Większość tego, o co "prosisz" jest do znalezienia w necie bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak pojdzie ktos z Toba za raczke do sklepu i pogracie sobie na caly dzien na zestawach. W tych czasach to mozna samemu sie doinformowac, jest tyle mozliwosci. Na youtubie masz do wyboru, do koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz kolego, tu na forum jest towarzystwo bardzo zacne. Sami profesorowie perkusji. Oni będąc początkującymi (choć czasami mam wrażenie że urodzili się już wielkimi mistrzami) nigdy by nie śmiali zająć bezcenny czas zacnym forumowiczom, takim nobilitas.

Natomiast jak przejrzysz wątki to zobaczysz, że nie szkoda im czasu na pouczanie, połajanki i moralizowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, znowu straznik moralnosci, BialyKrzys sie odezwal. Zaczyna byc interesujaco. Bo tak bylo spokojnie, nudnawo, fajnie, ze jestes. Tak po polsku, z...ac, ale nic konstruktywnego nie wniesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania mapex saturn IV 10 12 16 i bd 22x20, klon + orzech cena 3.900, co do brzmienia zapraszam na youtube więcej info- priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po raz kolejny filozof "bialykrzys" przedstawił swe "mądrości" na forum . Nie ma to jak , bredzić i beczeć , że nikt nie chce słuchać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnial przestrzec, zeby nie brac nic z piwnicy. A wlasnie, wyciagnalem od kolesia z piwnicy Sonora 3000. Praktycznie jak nowka.

31d042f0028d8cae.jpg

68fa2df6d8c11522.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...