Jump to content
dudinho10

Wycena werbla TAMA IMPERIALSTAR

Recommended Posts

Witam czy ktoś mógłby mi pomóc z wyceną werbla tama ? Dostałem go kiedyś na urodziny teraz już nie gram i chciałbym go sprzedać lecz nie wiem ile jest warty. Poniżej załączam link d folderu ze zdjęciami werbla. Z góry dziękuje za pomoc.

Zdjęcia

Staroć z serii zawsze pozycjonowanej jako 'dla ubogich'. Może dla jakiegoś kolekcjonera to będzie 'cuś', ale dla zwykłego perkusisty to jest po prostu stalowy werbel nie najwyższych lotów. Jak się trafi napaleniec i da Ci 5 stów, to będzie dobrze. Realnie możesz dostać tyle, co za Pearla Exporta czy Yamahę Stage - ze 3 stówy. Wystaw na aukcję to się przekonasz.

Dnia 11.02.2017 o 23:30, adamsz napisał:

Staroć z serii zawsze pozycjonowanej jako 'dla ubogich'. Może dla jakiegoś kolekcjonera to będzie 'cuś', ale dla zwykłego perkusisty to jest po prostu stalowy werbel nie najwyższych lotów. Jak się trafi napaleniec i da Ci 5 stów, to będzie dobrze. Realnie możesz dostać tyle, co za Pearla Exporta czy Yamahę Stage - ze 3 stówy. Wystaw na aukcję to się przekonasz.

Adamsz, co Ty piszesz? Przecież to seria Mastercraft z początku lat 80, jeden z flagowców Tamy. Seria Imperialstar to była ich kiedyś najwyższa półka, dopóki nie pojawiła się brzozowa Superstar. Tamtejszy Imperialstar, to nie ten co dzisiaj! Pearl Export? Może mu lugi czyścić ;). Za 5 stów brałbym ten werbel bez zająknięcia. Zastanawiam się tylko kto mu obręcze odwrotnie założył :D.