Skocz do zawartości
Shellboy

Alchemy FX Custom projekt

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że wpadły mi w ręce blaszki Alchemy, niektóre pęknięte, chcę je przerobić na talerze efektowe. 2 crashe 20" i (niestety) połowa hata 13".

 

Przygotowałem projekt, a wykona go pewien kolega z forum. Będzie to maszynowa wycinka.

 

Link do foto: http://s2.ifotos.pl/img/-Blachy-w_awexxhx.jpg

(w razie problemów z linkiem, dajcie znaka)

 

Jeśli ktoś posiada hata 13" z B20, najlepiej brilliant, chętnie odkupię. Do pary.

 

Dodatkowo chcę trochę odświeżyć powierzchnię talerzy, przy okazji zdjąć stare tampodruki. Nowe logosy będą takie, jak na wizualce pod blachami, prawdopodobnie wycięte z folii ploterowej. Myślę o paście do polerowana metalu. Kiwi zachwalają ponoć. Ewentualnie płyn dedykowany do talerzy. Ktoś, coś?

 

Pierwszy mój tego typu projekt, jestem ciakawy brzmienia i opinii. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, nagram audio.

 

Professional crash będzie na sprzedaż, hi hat także, są z tej samej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy z niecierpliwością na fotosy blaszek w nowej odsłonie ;)

 

... i oczywiście próbki brzmieniowe :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blaszki uważam, wyszły świetnie. Foto i audio (mocno średniej jakości) w linku poniżej:

 

http://www71.zippyshare.com/v/dYZc1Qq1/file.html

 

Pierwszy testowany jest Alchemy Power X FX Crash 20", drugi Alchemy Professional FX Crash 20", następnie zestawienie obydwu.

 

Tak, jak wspomniałem wcześniej, Alchemy Pro FX Crash 20" jest na sprzedaż:

 

https://www.olx.pl/oferta/alchemy-professional-fx-custom-crash-20-CID751-IDkO1qq.html#3be8e20a5d

 

Polecam i zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest konkret. Blaszki brzmią zacnie. Szczególnie Professional 20" jest bardzo trash'owy pomimo rozmiaru.

 

Blaszki mają nowe "życie" - to widać i słychać.Dobra robota!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shellboy - wszystko fajnie - zrobiłem podobmie z novo china paista 2002. pekła po toczeniu, więc symetrycznie na maszynie cnc wycięli mi 2 "banany" - wokół pęknięcia i po drugiej stronie - brzmienie było dalej super, trashowe, lekko się skróciło, ale po 2-3 miesiącach blaszka dalej pękła :(. Żeby nie było, dałem po ok 1 cm zapasu od pęknięcia. Z drugiej strony pęknięcie było na kołnierzu (wygięciu) chiny i może to miało znaczenie. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką nadzieję. Czas pokaże. Styl i sposób gry, uważam, ma znaczenie, ale i to nie daje gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...