Skocz do zawartości
perkusjaforum1

UWAGA problem z Aleegrowiczem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie - chodzi mi o Allegrowicza ,jednego takiego... czy ktoś kiedykolwiek miał problemy z tym Allegrowiczem . Od dłuższego czasu sprzedaje różne rzeczy na Allegro i OLX - prekusyjne . Pytam z ciekawosci , jeśli ktoś się naciał , to czy ewentualny problem rozwiązał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam prywatnie - handlarz, ale generalnie uczciwy, to prawda że działa pod kilkoma nickami na Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, ale nie mam dobrej opinii. sprzedaje z opisem PERFEKT/PERFEKCYJNY STAN, na zdjeciu naprawde wyglad PERFEKT, a przesyla np blache pokryta sniedzia. blacha nie jest uszkodzona i brzmi bardzo dobrze, ale w moim slowniku perfekcja = doskonalosc.

dla mnie to zwykle oszukiwanie i nie chodzi o durna sniedz, ale o OSZUKANIE mnie kontrahenta - inne zdjecie inaczej wygladajacy towar - zadymy nie zrobilem, bo blacha jest brzmieniowo ok i nie ma pekniec, ale wiecej u niego NIE KUPIE i innym ODRADZAM. dla zasady.

 

pozdr.

J.

 

PS. STRASZNIE dlugi czas wysylki, zero odpowiedzi na maile - blache wysylal ze 3 tygodnie - myslalem, ze to oszust, ale blacha w koncu dotarla.

 

@Mateusz - widocznie znacie sie jako ze Ty rowniez zajmujesz sie handlem. dla mnie czlowiek jako sprzedawca nie istnieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, w opisie stan idealny a rzeczywistość inna. Kupiłem od niego ramię pod talerz, na dzień dobry do naprawy. Wynegocjowałem rabat na talerz, 2 tyg oczekiwania i dostałem egzemplarz inny niż ten na zdjęciu na aukcji. Odpuściłem reklamację bo pewnie czekałbym miesiąc na kolejny. Myślę, że pan/pani Emil/Emilia wystawia coś na sprzedaż a dopiero potem szuka egzemplaża do wysyłki. Więcej nic od niego nie kupię i innym nie polecam. Chodzi tu o zwykłą uczciwość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem z użytkownikiem żadnych problemów, talerz jak na aukcji, kupiony defacto poza aukcją po niższej cenie, wzorowy kontakt, stan talerza - sklepowy

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytam z ciekawosci
Skoro pytasz z ciekawości, to dlaczego temat brzmi "UWAGA problem z allegrowiczem" i jest w dziale "Skradziono instrument, co z góry nasuwa pewne wnioski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytam z ciekawosci
Skoro pytasz z ciekawości, to dlaczego temat brzmi "UWAGA problem z allegrowiczem" i jest w dziale "Skradziono instrument, co z góry nasuwa pewne wnioski?

 

Pewnie kolega się upewnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak upewniam się, a kolega Sanchezzo to miał po prostu dużo szczęścia , ja zrobiłem z nim podobnie ale tyle szczęscia już nie miałem . Na szczęście odzyskałem swoje pieniądze wpłacone na wysyłkę towaru , który dwa tygodnie docierał do mnie bezskutecznie . To tyle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kolega się upewnia
No spoko, nie mam nic przeciwko, ale to nie brzmi jak upewnianie się, tylko jak oskarżenie.

 

Lepiej przemyśleć zanim się takie coś napisze, bo potem zarówno jedna jak i druga strona może mieć z tego powodu problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...