Skocz do zawartości
kajooo

Twin Iron Cobra HP200PTW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Noszę się z zamiarem wydania 1 tyś polskich złotych na twina Czy wybór Iron Cobry jest słusznym wyborem czy też mieliby koledzy jakieś inne sugestie.Gram w zasadzie tylko w domu dla przyjemności ( oczywiście mojej nie domowników) ale nie chcę słabego sprzętu ani też zbyt drogiego.Myślę że 1 tyś to górna granica.Preferuję metal i cięższe rodzaje rocka.myślałem jeszcze o Dixon Kinde Professional PP-K900D Będę wdzięczny za każde sugestie Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Pearl ma pojedyncze ramie przy lewej stopie dlatego trochę nie przemawia do mnie.Nie deptałem jeszcze takiego rozwiązania więc nie wiem jak się ma sprawa stabilności rzeczonego pedała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za dużej różnicy. A za tysiaka można znaleźć używkę Iron Cobry (tej prawdziwej, bodajże HP902, czy coś takieg), Eliminatora itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli mam rozumieć że IC HP200 to taka trochę nieprawdziwa jest?

Tak, to jest taki chwyt marketingowy. Tak jakby Audi nazwało A4-kę 'A8 Junior'.

A za tysiaka można znaleźć używkę Iron Cobry (tej prawdziwej, bodajże HP902, czy coś takieg), Eliminatora itp

No właśnie, może to jest lepszy pomysł? Jak nie ma luzów na wałku i reszta robi dobre wrażenie, to można brać używke - to sa trwałe rzeczy. Najprędzej zużywa się właśnie wałek, a kosztuje jakieś 400 zeta (Pearl), więc niemało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam za odpowiedzi.W związku z tym, że miałem bardzo długą przerwę w graniu wypadłem całkiem z tematu.Owszem staram się czytać i nadrabiać braki ale wiadomo teoria, zwłaszcza z internetu nie zawsze

jest prawdziwa, dlatego wolę popytać ludzi zorientowanych. Wracając do tematu spróbuję faktycznie poszukać używek, aczkolwiek wolałbym nową. Może wypracuję jakiś kompromis Dzięki Wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...